Basen w Nowym Dworze Mazowieckim
“MOSiR w Nowym Dworze pozytywnie mnie zaskoczył. W godzinach przed 15 naprawdę można popływać, bo nie ma dużo ludzi, jest czysto a chlor nie wyżera zatok. Mogłyby być trochę szersze tory, ale jak napisałem nie ma dużo ludzi i jak się pływa samemu lub w dwie osoby na torze to nie przeszkadza. Ratownicy życzliwi. Otoczenie basenu bardzo przyjazne mam na myśli bar, automaty, parking.”