Przegląd katalogu
- 1,452 Łączna liczba firm
- 3.8 Średnia ocena
- 86% Z opiniami
- 71% Ze zdjęciami
Znaleziono 1452 wyników
Przeglądaj klinika w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,452 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 3.8/5 na podstawie 174,908 opinii i ocen.
“Zdecydowanie pozytywnie oceniam podejście ludzi tu pracujących do drugiego człowieka”
“Z pełna świadomością polecam poradnię Karmel ponieważ spotkała mnie tam bardzo fachowa i kompetentna obsługa. Moje dziecko uczęszcza tam regularnie i obserwujemy ogromne postępy w terapii. Dziękujemy za zaangażowanie Pani Teresy która jak również inni rodzice wspominali jest zawsze do dyspozycji. Polecam.”
“Jestem bardzo zadowolona, lekarze bardzo sumienni troskliwi , zawsze skrupulatnie badają moje dzieci. Do rejestracji zawsze można się dodzwonić.”
“Oceniam super, miła obsługa, jeśli poprosiłam zostałam poinformowana o wszystkim co chciałam wiedzieć. Lekarze bardzo sympatyczni. To jest tak jeśli idziesz do przychodni z dobrym nastawieniem to jesteś też tak obsługiwana. Sama byłam świadkiem jak przychodzą pacjenci od momentu wejścia do przychodni są nastawieni negatywnie, roszczeniowi i nie mili. Więc jak to mówią.... Będziesz tak traktowany jak ty traktujesz innych ....więc na przyszłość życzę wszystkim pacjentom więcej uśmiechu i pozytywnego nastawienia a personel i lekarzy przychodni szanujmy bo to ciężka praca jak każda inna.”
“Byłem pacjentem oddziału laryngologicznego w lipcu 2025. Kadra medyczna była miła i wyczerpująco odpowiadała na moje pytania, natomiast sam zabieg prostowania przegrody nosowej przebiegł bez problemu. Z czystym sercem polecam szpital.”
“Profesjonalista na najwyższym poziomie a do tego sympatyczny człowiek”
“Na recepcji bardzo uprzejme Panie. Lekarz oraz pielęgniarki z gastroskopii świetnie informują, badanie przeprowadzone szybko i uważam, że na tyle komfortowe ile to w tym badaniu możliwe. Uzyskałem odpowiedź na wszystkie pytania. Ogólnie super! Oby więcej takich miejsc.”
“Klinika profesjonalna i godna zaufania! Można poczuć się "jak w domu" : przemiłe panie i dbałość o klienta na wysokim poziomie, poza tym szeroki zakres usług. Szczerze polecam :)”
“Ja jestem bardzo zadowolona. Jeśli ktoś ma problem żeby się dodzwonić bo musi czekać to raczej opinia do rejestracji. Panie mają non stop kolejkę co mnie nie dziwi. Lekarze są bardzo uprzejmi i opiekuńczy.. Terminy szybsze niż w przypadku prywatnej opieki medycznej. Trzeba po prostu trafić w nową pulę wizyt czy badań. Nigdy nie widziałam by lekarze tak opiekowali się swoimi pacjentami nawet jeśli wpadają tylko na wizytę kontrolną. No i wiadomo to jest przy szpitalu także trzeba się liczyć że pacjentów jest więcej i ktoś musi wskoczyć w międzyczasie. A zabiegi się przedłużają. Dla mnie to logiczne. Klinikę polecam.”
BedMed Clinic-Klinika medycyny estetycznej i laserologii w Warszawie
“Bardzo dobra poradnia. Świetni specjaliści. Zdziwiła mnie ostatnio sytuacja z brakiem miejsc parkingowych przy poradni przed południem. Normalnie przyjeżdżam na wizyty z synem co tydzień po południu. Zawsze jest pełno miejsc do zaparkowania. Ale traf chciał, że w tym tygodniu mieliśmy dodatkowe spotkanie z psychologiem o 11. Dobrze, że przyjechaliśmy 40 minut przed czasem, bo spędziliśmy 30 czekając na zwolnienie miejsca przez rodzica wychodzącego z dzieckiem z poradni. Za to w tym czasie 3 samochody poszukiwały miejsca na parkingu. Jeden z nich po nie znalezieniu miejsca zaparkował bez pardony przed wejściem do pobliskiej prywatnej uczelni i kierowca udał się do tejże uczelni. Stąd moje pytanie. Czy Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej płaci centrum medycznemu za ewidentne użytkowanie miejsc parkingowych na terenie poradni?”
“Miałam porażenie nerwu twarzowego, dzięki zabiegom udało mi się wrócić do formy w bardzo krótkim czasie (po dwóch tygodniach było widać efekty). Z całego serca dziękuję za Waszą troskę, profesjonalizm i nieocenione wsparcie. Wasza praca to nie tylko pomoc w powrocie do sprawności, ale także motywacja, cierpliwość i dobre słowo, które dodaje sił. Ogromne podziękowania dla pani Bogusi i dla całego zespołu ❤️”
“Uzyskaliśmy kilka razy pomoc w tym miejscu. Jako dorośli oraz dziecko. Czasem trzeba poczekać w kolejce ale jak np dziś, nikogo z pacjentów nie zastałem, a więc pomoc uzyskałem bardzo szybko. Także nie jest źle, biorąc pod uwagę fakt, że w innym miejscu najbliższy termin wizyty miałbym dopiero w poniedziałek wieczorem, a tak to leczenie już mam rozpoczęte. Polecam.”
“Bardzo dobry pediatra i pielęgniarka ❤️”
“Jestem bardzo zadowolona, zostałam bardzo szybko i miło przyjęta. Na pewno skorzystam w przyszłości”
“Wspaniała atomosfera i profesjonalizm. Panie zawsze idealnie dobierają zabieg odpowiedni dla mojej skory. Wrócę na pewno skorzystać ponownie. Polecam z całego serca!”