DR SZADOWSKI
“Bardzo profesjonalna obsługa i przyjazna atmosfera. Zabiegi protetyczne wykonane starannie, a efekt końcowy wygląda naturalnie i estetycznie.”
Znaleziono 9 wyników
“Bardzo profesjonalna obsługa i przyjazna atmosfera. Zabiegi protetyczne wykonane starannie, a efekt końcowy wygląda naturalnie i estetycznie.”
“Polecam wyrywanie zębów u doktora Piotra, bez bólu i w sympatycznej atmosferze.”
“Całą rodziną korzystamy regularnie z usług CMP w Łomiankach w ramach POZ NFZ. Zazwyczaj udaje się umówić wizytę w tym samym dniu (codziennie o 7:00 rano udostępniana jest pula na dany dzień), a to przy chorobach dzieci bardzo istotne. Mam też duże zaufanie do diagnoz i zaleceń przyjmujących tam moje dzieci pediatrów. Wywiad i badanie są zawsze dokładne a zalecenia odpowiednio dobrane do stanu dziecka. Do tego przemiła i zawsze pomocna obsługa recepcji. Cieszę się, że znaleźliśmy to miejsce w Łomiankach.”
“Byłam na wizycie u Pani Doktor Anny Haładyj i zostałam bardzo zadowolona! Pani doktor jest przemiła, od momentu wejścia do gabinetu do końca wizyty czułam się na 100% komfortowo, mimo że zabiegi w gabinecie stomatologicznym najczęściej nie są przyjemne. Pani Doktor jest bardzo profesjonalna, nie przeznacza zbędnego leczenia i bardzo sprawnie współpracuje z asystentką tak, aby zabieg był maksymalnie bezbolesny i komfortowy dla pacjenta. Polecam i napewno wrócę jeszcze nie raz :)”
“Byłem na leczeniu kanałowym i muszę przyznać, że cały zabieg przebiegł bezboleśnie i w bardzo miłej atmosferze. Pani doktor wszystko dokładnie tłumaczyła, czułem się komfortowo i spokojnie. Pełen profesjonalizm, nowoczesny sprzęt i świetne podejście do pacjenta. Zdecydowanie polecam!”
“Jestem pod ogromnym wrażeniem dr Asi. Syn, który bał się wychodzić z domu na hasło dentysta teraz chodzi na mną i pyta kiedy pojedziemy do dentysty. Tylko tak czarująca osoba może zdjąć uroki przeszłości z małego pacjenta. Szybko, profesjonalnie, dąży do leczenia, a nie wyrywania [!] nawet mleczaków. Polecam, ja z pewnością będę tam wracać.”
“Bardzo przyjmne miejsce, i konkretne badania i wywiad. Polecam”
“Dawno nie spotkałam tak profesjonalnej, delikatnej i empatycznej stomatolog jak dr.Anna Stangiewicz. Podczas zazwyczaj potwornie bolesnych zabiegów dba o mój komfort, możliwą bezbolesność. Po samych zabiegach nie mam "rozharatanej" jamy ustnej, wszystko goi się znakomicie. Ogromna wiedza i super dokładność. Nigdy też nie miałam tak fachowo, dokładnie i sprawnie przeprowadzonego czyszczenia kamienia. Pani Higienistka w Denti Home - super klasa. Bardzo polecam”