Caffé Bankówka Kawiarnia Lodziarnia Lody własnej produkcji
“O tak to są naprawdę przepyszne lody i te porcje. Wracając z nad wody to jest obowiązkowa pozycja :-)”
Znaleziono 14 wyników
“O tak to są naprawdę przepyszne lody i te porcje. Wracając z nad wody to jest obowiązkowa pozycja :-)”
“Super Hotel w dobrej lokalizacji- to znaczy wszędzie blisko-sklepy. Obsługa hotelu to standard 5+! Wspaniali ludzie pomogą rozwiązać każdy problem i bardzo elastyczni. Restauracja dawno nie jadłem tak smacznie i dobrze, a naprawdę jestem wybredny. Pokoje troszkę straciły na swoim blasku, ale jest czysto i schludnie no i wygodnie, a po to tam przecież przyjechaliśmy. Słychać troszkę głosy z innych pokoi, ale to nie wina hotelu, a moim zdaniem niektórych gości którzy do dzisiaj pewnie myślą że, I'm dalej dzwonią tym głośniej muszą mówić. Naprawdę hotel jest na duźu plus, prowadzony przez ludzi z dużą pasją i obsługą na klienta. Świetna baza wypadowa w okolicach Warszawy. Dziękuję za Gościnę, napowno wrócę.”
“Byłem ostatnio obsługiwała mnie młoda kobieta brunetka(niestety nie wiem jak miała na imię) uczymy syna angielskiego spytałem czy mogła by z nim trochę porozmawiać zgodziła się wszystko mu tłumaczyła była bardzo miła no i najważniejsze cukiernia w której w końcu są duże porcje! Jestem zachwycony! Na pewno z synem będziemy przychodzić częściej :)”
“Obsługa miła , ciepłe jedzenie , a nie to co w niektórych żabkach zimnie .”
“Bardzo miła obsługa a Żabka jak Żabka nie za tania ale idealna żeby pójść i kupić sobie hotdoga”
“Bardzo miła obsługa zawsze mili uśmiechnięci i uprzejmi Polecam z czystym sumieniem”
“Pyszne kawy i herbaty, przemili właściciele oraz cenowo bezkonkurencujne i bez wątpienia najlepsze cappuccino na wynos w okolicy :)”
“Wspaniała obsługa od pani z krótkimi czarnymi włosami. Byłem mega zaskoczony.”
“Całkiem spora żabka z osobnym parkingiem. Trzyma poziom sieci. Zaleta to wygodny dojazd i wspomniany parking bez opłat jak to jest w Ząbkach i Zielonce.”
“swietna obsluga oraz asortyment , mistrzostwo swiata w temacie kawy...”
“Super sklep dużo miejsca ceny niestety zabójcze ale hotdogi są super”
“Świętne miejsce na przekąskę oraz zakupy niezbędnych artykułów póżnym wieczorem, w niedzielę albo święta, kiedy żadny inny sklep nie działa. Miła obsługa, smaczne hotdogi. Polecam”
“Bardzo miła obsługa super klimat bardzo dobre jedzenie świeże, Polecam bardzo:)”