Przegląd katalogu
- 35 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 100% Z opiniami
- 94% Ze zdjęciami
Znaleziono 35 wyników
Przeglądaj kafejka internetowa w Legionowie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 35 wyników w Legionowie, Mazowieckie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 7,770 opinii i ocen.
“Polecam serdecznie. Duży wybór herbat. Każdy znajdzie coś pysznego dla siebie. Pani tam pracująca miła i pomocna.”
“Odwiedziłem tą kawiarnie będąc w trasie. I tutaj mały minus za niewielką ilość miejsc parkingowych. Zamówiłem szarlotkę z lodami i muszę przyznać że to jedna z lepszych szarlotek jakie kiedykolwiek jadłem.”
“Przepiękne kompozycje, cudnie pachnące- daliśmy jako prezent dla nauczycieli ”
“Bardzo dobry sklep. W ofercie nie tylko herbaty, ale również kawy (w ziarnach, również aromatyzowane) oraz akcesoria herbaciano - kawiarniane i inne, dobre na prezent, np. czekolady z zatopionymi ogromnymi kawałami owoców :) Produkty oczywiście sypane na wagę do woreczków. Polecam.”
“Jestem koneserem rogali z białym makiem. Zjadłam ich naprawdę wiele. Zarówno certyfikowanych świętomarcińskich z topowych cukierni w Poznaniu, jak i ich odpowiedników bez certyfikatu. Rogale z Bezu4U są obłędne. Pyszne ciasto, bogate nadzienie, fantastyczny aromat. Wyglądają pięknie a smakują jeszcze lepiej niż wyglądają. Gratuluję talentu cukierniczego i serca, które wkładają Państwo w tworzenie tych cacuszek. Edit: Dziś skusiłam się na pistacjowe rollsy. Przepyszne lekkie ciastko z dużą ilością pysznego pistacjowego kremu w środku. Serdecznie polecam ♥️”
“Przepiękny i przepyszny tort na urodziny syna! Wszystko dopracowane w każdym szczególe – wygląd, smak i obsługa na najwyższym poziomie. Na pewno wrócimy przy najbliższej okazji. Gorąco polecam! ☺️”
“Miło i klimatycznie. Dobra kawa.”
“Naprawdę bardzo miła obsługa, jest czysto oraz przyjemnie polecam☺️”
“Dzisiaj dzwoniłam do większość kin w Warszawie szukając Merchu z Avatara (szukałam tego dużego smoka "Banshee") W każdym kinie słyszałam to samo, że nie mają już tego niestety w sprzedaży lub wcale tego nie było u nich na stanie. Jednak dzwoniąc konkretnie tutaj Pan z obsługi bardzo mi pomógł kierując mnie do kina "Blue city" Gdyby nie on to by mi się nie udało zdobyć wymarzonego Banshee. Naprawdę dziękuję!”
“Byłem na balu karnawałowym. Bardzo mi się podobało. Dużo smacznego jedzenia, fajna muzyka, ogólnie dobra zabawa. Na pewno jeszcze wrócę. Polecam!”
“Bardzo lubimy tę salę zabaw. Dzieciaki zawsze zachwycone. Duży plus za ciekawą ofertę zajęciową - nie tylko dla dzieci (np. zumba dla mam). Liczne imprezy okolicznościowe i nocowanki dla dzieci.”
“Polecam tą cukiernię. Zamawialiśmy 8 kg tort. Był bardzo smaczny. Obsługa bardzo miła i pomocna. Kontakt z głównym biurem bardzo dobry. Będziemy polecać .”
“Umówiłem się ze znajomą na małe ploteczki, a że pogoda upalna, to trzeba było się gdzieś schować przed lejącym się z nieba żarem wstąpiliśmy do GREEN caffe Nero. Lokal wprawdzie w centrum handlowym, jednak nie była to klitka, a znacznych rozmiarów lokal, umeblowany w rożnego rodzaju mebelki. Można usiąść zarówno na „twardym” krzesełku , jak i miękkiej kanapie. Każdy znajdzie coś dla siebie. Menu wprawdzie okrojone w posiłki, lecz z drugiej strony przecież głównie serwują kawę. W każdym razie obsługa bardzo miła, uśmiechnięta. Zamówiłem kanapkę na ciepło (SPIANATA SANTORINI) delikatny, aromatyczny smak, dwie kawy mrożone, nie za słodkie, ciacho i mrożoną herbatkę. Pychotka. Polecam te miejsce, nie dość ze można skosztować dobrego jedzonka, to również posiedzieć w klimatyzowanym , pełnym pozytywnego klimatu miejscu. :)”
“Super obsługa Pani Kasia najlepsza-tylko do niej przychodzimy jak coś chcemy zamówić ;) kawka mrożona top, wypieki najlepsze w całym Legionowie. Moje ulubione miejsce”
“Super. Sklep wygląda dużo lepiej odkąd nastąpiła zmiana franczyzobiorcy. Bardzo miła obsługa”
“Super żabka trochę mało miejsca ale jedzenie z klasą”
“Żabka 100% wszystko idealnie. Jak ktoś pisze zła opinie to znaczy że pyskował lub był pijany i nie ogarniał sytuacji. A właścicielka jak i właściciel bardzo mili no i oczywiście pracownicy.”
“Jest ok, jak to Żabka. Obsluga zawsze miła i dziarsko pracują,nigdy nie miałem wrażenia żeby tam ktoś łaske robił tym że mnie obsłuży czy jakby z karę tam był. Dobrze ktoś tam sobie dobiera Ludzi. Polecam”
“Świetne miejsce. Bardzo szybka i sprawna obsługa. Bogaty asortyment.”
“Bardzo miła i kulturalna obsługa, niestety wieczorem koło sklepu kręcą się pijaki, menele.”
“Pani za kasą bardzo miła pani dorzuciła mi na picie, a po za tym żabka jak każda inna”
“Bardzo przyjazna, miła, rzetelna i pomocna obsługa.”
“Przemiła obsługa!!! Pani Agnieszka zawsze przekaze co jest na promocji i z jakich rabatów można skorzystać przez aplikacje”
“Żabka w Maximie to najlepsza żabka w Legionowie. Bylam tam pierwszy raz ale zarówno poziom obsługi jak i dostępność asortymentu są na najwyższym poziomie. Wreszcie miglam zakupić przekąskę na ciepło i nie uslyszalam że czegoś nie ma lub brak sosu jak do tej pory w każdej żabce. Pani bardzo miła, profesjonalnie nas obsłużyła, w sklepie czysto, porządek, dużo miejsca, czytelne ceny pod produktami i co równie ważne w w tym sklepie pilnuje się aby produkty nie były przeterminowane! Jak to się Niestety zdarza w innych żabkach. Jeśli będę się musiała wybrać do Żabki to Na pewno będę właśnie tam chodziła”
“Często robimy tu zakupy i gorąco polecamy ponieważ na tle innych żabek ta wyróżnia się nienaganną czystością, bogatym asortymentem i sympatyczną obsługą na co dzień. Natomiast w wyjątkowych okolicznościach dobrze jest się przekonać że pracują tu osoby o dobrych sercach. Osoby które nie przechodzą obojętnie obok potrzebujących. Dziękujemy w imieniu Belli”
“Super obsługa i czysto na sklepie, polecam”