Szpital Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie
“Na OIOM oddziału neurologocznego trafilem z podejrzeniem udaru. Spotkałem się z bardzo fachowym, empatycznym i ciepłym przyjęciem przez caly zespół medyczny oddziału. Szybko przeprowadzono badania i rozpoczęto leczenie. Szczególnie dziękuję za opiekę paniom pielęgniarkom, które naprawdę wykonują bardzo ciężką pracę, mimo to reagują na potrzeby pacjentów ze zrozumieniem i uśmiechem, pani doktor Svitlanie Drozd, która prowadziła moje leczenie, zawsze znajdując czas, żeby odpowiedna moje pytania... Oddział nowoczesny, zadbany i czysty. Wyszedłem przebadany, zaopatrzony w zalecenia i recepty. Pozdrawiam serdecznie Tomasz Kłosowski”