Przegląd katalogu
- 355 Łączna liczba firm
- 2.5 Średnia ocena
- 59% Z opiniami
- 40% Ze zdjęciami
Znaleziono 355 wyników
Przeglądaj ginekolog w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 355 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 2.5/5 na podstawie 10,625 opinii i ocen.
Klinika Estendo mieści się na warszawskiej Saskiej Kępie, oferując specjalistyczną pomoc medyczną w nowoczesnym gabinecie. Jest to miejsce dedykowane kobietom poszukującym wnikliwej diagnozy i indywidualnego podejścia do problemów zdrowotnych. Placówka specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu schorzeń endokrynologicznych oraz ginekologicznych. Zakres usług obejmuje konsultacje w sprawach zespołu policystycznych jajników, zaburzeń hormonalnych oraz profilaktyki zdrowia.
Prime Care to nowoczesny gabinet ginekologiczny zlokalizowany w sercu warszawskiej Woli. Placówka zapewnia kompleksową opiekę medyczną dla kobiet na każdym etapie życia. Specjalizujemy się w profesjonalnym prowadzeniu ciąży oraz diagnostyce ginekologicznej. Wykonujemy precyzyjne zabiegi takie jak histeroskopia oraz operacje ginekologiczne. W ofercie znajdują się również specjalistyczne procedury z zakresu waginoplastyki. Każda pacjentka może liczyć na dokładne badania i indywidualne podejście do leczenia.
Wola Clinic to wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy, dedykowane zdrowiu i potrzebom kobiet. Gabinet znajduje się w nowoczesnej części dzielnicy Wola, oferując łatwy dojazd dla pacjentek. Zapewniamy pełen zakres usług z obszaru ginekologii oraz profesjonalnego położnictwa. Specjalizujemy się w troskliwym prowadzeniu ciąży oraz opiece okołoporodowej na najwyższym poziomie. Wykonujemy precyzyjne badania diagnostyczne oraz konsultacje specjalistyczne w miłej atmosferze. Nasz zespół kładzie duży nacisk na edukację pacjentek i dokładne tłumaczenie procesów medycznych.
Gabinet ginekologiczny Aleksandry Orzechowskiej to zaufany punkt medyczny położony w warszawskim Rembertowie. Placówka oferuje intymną atmosferę oraz nowoczesne podejście do diagnostyki i leczenia kobiet. Zakres usług obejmuje kompleksowe konsultacje ginekologiczne oraz rzetelne prowadzenie ciąży. Specjalizujemy się w leczeniu chorób kobiecych, zlecaniu niezbędnych badań oraz kierowaniu do szpitala w razie potrzeby. Pacjentki mogą liczyć na stały kontakt z lekarzem oraz szybką modyfikację leczenia w razie konieczności.
Klinika dla Kobiet Clara to specjalistyczny ośrodek medyczny położony w warszawskiej dzielnicy Wola. Placówka dedykowana jest kompleksowej opiece nad zdrowiem kobiet na każdym etapie ich życia. Oferta obejmuje szeroki zakres usług z dziedziny ginekologii, endokrynologii oraz immunologii. Specjaliści zajmują się diagnostyką i leczeniem skomplikowanych przypadków medycznych, w tym problemów hematologicznych. Klinika zapewnia nowoczesne podejście do prowadzenia ciąży oraz profilaktyki zdrowotnej.
“To była naprawdę wyjątkowa wizyta u ortopedy. Pan Doktor Dariusz Bojanowski jest najlepszym ortopedą w Warszawie. Polecam od calego serdca.”
“Bardzo uprzejmy doktor, wytłumaczył wszystko powoli i spokojnie bez pośpiechu. Profesjonalnie”
“Bardzo miła pani doktór. Szczepionki na HPV zamówiliśmy telefonicznie i wszystko poszło bardzo sprawnie.”
“Szukaliśmy konsultacji ginekologa w pobliżu miejsca zamieszkania (Gocław). Klinikę polecili nam znajomi. Polecam ze względu na profesjonalizm i rodzinne, ciepłe potraktowanie.”
“Wspanialy lekarz, bardzo profesjonalny. Polecam ogromnie wszystkim. Bardzo delikatna i wyrozumiala pani doktor - kompletnie sie nie zgadzam z poprzednia opinia. Pozdrawiam”
“Jestem po wizycie u Pani doktor ,dawno nie widziałam tak miłej i dokładnej lekarz. Na wizycie sama Pani doktor zaproponowała, aby zrobić cytologię i USG . Bardzo polecam i na pewno zgłoszę się przy prowadzeniu ciąży.”
“Pan Doktor jest super konkretną osobą i doskonałym specjalistą. Dokładnie objaśnia wszystkie problemy i rozwiewa wiele wątpliwości, jeśli się takie pojawiają. Pan Doktor doradził nam w wielu kwestiach, związanych z prowadzeniem ciąży, jak i samym porodem, co nie często się zdarza. Jestem bardzo zadowolona i cieszę się, że jestem pod świetną opieką.”
“Bardzo polecam! Leczę się u doktora ponad rok, jest profesjonalny, kompetentny oraz empatyczny.”
“Chciałbym z całego serca podziękować i wyrazić opinię o najwyższym możliwym stopniu zadowolenia z porodu w szpitalu Bielańskim. Zacznę od tego, że nie stanowił on dla mnie pierwszego wyboru. Na ten szpital trafilam można powiedzieć z konieczności. Mając skomplikowany wywiad chorobowy okazało się że inne szpitale, chwalące się ogromem sukcesów nie miały ochoty zajmować się skomplikowanym przypadkiem. Szpital Bielański przyjął mnie bez najmniejszego problemu do indukcji porodu. Od początku zajmowali się mną sami wysoko wykwalifikowani lekarze i cudowne położne. Rejestracja do szpitala trwała 10 minut. Wywołanie porodu w dniu przyjęcia. Chociaż całość akcji porodowej była trudna i powikłana to przy wsparciu - doskonałej w sowim fachu - położnej Paulinie będę ten poród wspominać dobrze. Pani Paulina robiła wszystko co tylko mogła aby mnie wesprzec i ulżyć w bólu. W trakcie porodu obecni byli również lekarze, druga położna i stażystka położna i każda z tych osób dala mi ogrom wsparcia. Efektem ich pracy był ponad 4kg Nikodem, który przyszedł na świat siłami naruty. Dalsza opieka już na oddziale położniczym również cudowna. Położne pomocne, same proponują pomoc i naprawdę mocno pochylają się nad pacjentem. Doradca laktacyjny - Pani Monika to skarb. Z niczego wyczarowała morze mleczka. Wyrażam największe możliwe uznanie dla całego zespołu i skladam najniższe ukłony za ich pracę.”
“Bardzo miła obsługa klienta. Lekarz ginekolog Piotr Raczyński dobry wykwalifikowany lekarz.!”
“Pomimo opinii zdecydowałam się na wizytę u dr Wilczyńskiej, absolutnie nie żałuję. Wizyta przebiegła sprawnie, konkretnie i w bardzo miłej atmosferze. Zero kolejek. Pani na recepcji bardzo miła. Zdecydowanie polecam :)”
“Mam bardzo dobre doświadczenie z Panem doktorem. Mądry rzeczowy ale specyficzny. Jest lekarzem a nie terapeuta jakby niektóre kobiety oczekiwały ( widac niektóre komentarze) Szczegółowy wywiad. Mnóstwo potrzebnych badań i wszystko dokładnie tlumaczy. Jeśli ktoś chce lekarza rzeczowego konkretnego ginekologa to szczerze polecam jeśli ktos chce osoby która przytuli pocieszy i poprawi nastrój to nie ten adres :)”
“Pozytywny szok, z rejestracji sami oddzwaniają, jak nie ma terminu to go znajdą i zadzwonią, że jest. Położna środowiskowa była chyba 4 razy (w żadnej innej dzielnicy znajomi nawet raz na oczy nie widzieli). Częściej korzystamy niż z prywatnej opieki, gdzie terminy najwcześniejsze wolne są w grudniu popołudniu.”
“Badanie przebiegło sprawnie i bez problemów. 5 minut i po sprawie”
“Najlepszy lekarz, bardzo rzeczowy i profesjonalny.”
“Polecam .Bardzo mily i kompetentny lekarz.W gabinecie wszystko co potrzebne do badan./kiedyś lekarka nie miala nic,a na usg musialam isc do innego lekarza/.Wszystko przebieglo bezproblemowo.”
“Bardzo przyjemna Pani doktor, wizyta punktualna. Badanie USG szczegółowe i wszystko dokładnie objaśnione. Polecam.”
“Polecam z ręką na sercu! Najlepszy lekarz ginekolog, którego do tej pory spotkałam, lekarz, który potrafi słuchać!”
“Doktora Wincewicza poznałam w 2008 roku. Trafiłam przypadkiem do przychodni, w której pracował po tym jak poroniłam pierwszą ciążę w 2007r. Miałam wtedy też za sobą operację wyłuszczenia torbieli z jajników w roku 2007 oraz byłam po leczeniu hormonami. Próba zajścia w ciążę była znikoma. Po nieudanych leczeniach u innego lekarza, to właśnie Pan Doktor Wincewicz dał mi iskierkę nadziei. Kilka miesięcy później zaszłam w ciążę i prawdę mówiąc dziękowałam Bogu, że trafiłam do Dr Wincewicza. Poprowadził całą ciążę i w maju 2009r. przyszła na świat moja pierwsza Córka. Potem mój kontakt z Doktorem się urwał. W między czasie urodziłam Syna w 2010r. Gdy z powrotem zaczęły się moje dolegliwości z bólami brzucha, ponownie po wielu nieudanych leczeniach ze strony innego lekarza, po namowach mojego męża wróciłam do gabinetu Dr Wincewicza. Po pierwszej wizycie i wykonaniu USG wiedział w czym tkwi mój problem, a wyniki badań tylko potwierdziły jego przypuszczenia. Zdiagnozował u mnie ENDOMERIOZĘ. Wystawił skierowanie do szpitala na pilną kolejną już moją operację, która odbyła się w roku 2014. Po operacji i wynikach laboratoryjnych, szpital potwierdził u mnie edndomeriozę. Po zabiegu kontynuowałam jej leczenie w gabinecie Doktora. Leczył mnie hormonami równy rok i wiecie co...? Efekt był taki, że śladu po edndometrium nie było. Powiem jeszcze coś. Bardzo z mężem marzyliśmy o naszych dzieciach, bo mamy już po dwójce ze swoich z pierwszych małżeństw. Marne szanse były na to, abyśmy mogli dopełnić Nasze szczęście właśnie zachodząc w ciążę. Jednak jak widać cuda się zdarzają i zawdzięczamy to Naszemu Wspaniałemu Lekarzowi. Nasze marzenia się spełniły i w październiku 2016 urodziły się Nasze Dwa Skarby - Synek i Córeczka. Dziękujemy Doktorze!!! Doktor wszystko tłumaczy w prosty sposób tak, aby każda pacjentka dokładnie zrozumiała dlaczego i skąd się wzięła jej choroba czy problem i wyjaśnia jak będzie wyglądać przebieg leczenia. Pierwszy raz czułam, że trafiłam w dobre ręce w roku 2008 i teraz w roku 2017 w 1000% o tym wiem i powiem to każdemu z czystym sumieniem, że Dr Wincewicz jest lekarzem godnym polecenia! Jeśli masz problemy kobiece od najmniejszych, po największe i niemożliwe do wyleczenia - ZGŁOŚ SIĘ DO DOKTORA WINCEWICZA - TEN LEKARZ Z PEWNOŚCIĄ ZNAJDZIE PRZYCZYNĘ TWOJEGO PROBLEMU I POMOŻE WŁAŚNIE TOBIE :) :) ;) Życzę powodzenia. Przy okazji Serdecznie Pozdrawiamy Pana Doktora. Patrycja i Łukasz ;-)”
“Wspaniała Pani Doktor, dokładna, wszystko dokładnie tłumaczy i pokazuje. 13 m-cy czekałam na to, że Ktoś wreszcie zauważy u mnie endometriozę. Udało się coś dojrzeć. Bardzo polecam!!!”
“Bardzo kompetentna Pani Doktor.”
“Na recepcji bardzo uprzejme Panie. Lekarz oraz pielęgniarki z gastroskopii świetnie informują, badanie przeprowadzone szybko i uważam, że na tyle komfortowe ile to w tym badaniu możliwe. Uzyskałem odpowiedź na wszystkie pytania. Ogólnie super! Oby więcej takich miejsc.”
“Klinika profesjonalna i godna zaufania! Można poczuć się "jak w domu" : przemiłe panie i dbałość o klienta na wysokim poziomie, poza tym szeroki zakres usług. Szczerze polecam :)”