Ginekolog dr Agnieszka Rusiecka
“Profesjonalnie i miło. Polecam.”
Znaleziono 6 wyników
“Profesjonalnie i miło. Polecam.”
“Nie rozumiem skąd tak negatywne opinie na temat Dr Skóry. Prowadził moje obie ciąże, byłam bardzo zadowolona, wszystko wykonywał profesjonalnie i starannie. Oba terminy porodów wyliczył lepiej niż młode ginekolożki na Madalińskiego. Ja gorąco polecam tego Lekarza”
“Polecam z całego serca, od lat chodzę do dr Poziemskiego, prowadził moje ciążę, zawsze delikatny, cierpliwy, opanowany, spokojnie odpowiada na wszelkie pytania i rozwiewa wątpliwości, do tego sympatyczny i bardzo profesjonalny. Jestem wdzięczna, że mogłam spotkać lekarza przy którym można czuć się bezpiecznie, bardzo dziękuje :)”
“Chciałabym wyrazić ogromną wdzięczność całemu personelowi oddziału położniczego. Mój pobyt w szpitalu oraz sam poród przebiegły w atmosferze pełnej profesjonalizmu, empatii i troski. Z pełnym przekonaniem mogę polecić ten szpital każdej przyszłej mamie.”
“Polecam, doktor konkretny i uprzejmy.”
“Doktor prowadził mi dwie ciąże, jestem bardzo zadowolona.”