Przegląd katalogu
- 420 Łączna liczba firm
- 3.5 Średnia ocena
- 79% Z opiniami
- 59% Ze zdjęciami
Znaleziono 420 wyników
Przeglądaj firmy ubezpieczeniowe samochodowe w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 420 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 3.5/5 na podstawie 44,634 opinii i ocen.
“Z firmą współpracuję od ponad 20 lat. Wszystkie moje samochody miałem i mam tu ubezpieczone. Nigdy się nie zawiodłem. Polecam.”
“Już chyba od 3 lat wykupuje polisę przez Punkta i jestem bardzo zadowolony z obsługi porównywarki. A mam 2 auta ubezpieczone. Pan Radosław S.(Nie mogę napisać całego nazwiska- ochrona danych) z którym rozmawiam podczas wycen bardzo rzeczowo i skrupulatnie podchodzi do swojej pracy. Pełen profesjonalizm. Zawsze bardzo dobrze wytłumaczy jak również doradzi. Dodam, że znajomy tez jest zadowolony. Mam nadzieje ,że firma doceni Pana Radosława za prace jaką wykonuje bo robi to bardzo dobrze. Nie jeden pracodawca chciał by mieć takiego pracownika. Pozdrawiam Sławomir A.”
“Świetna placówka ze świetnym personelem. Korzystam z ich pomocy (a w zasadzie od początku Pana Antoniego) od ponad dwóch lat przy zakupie OC, za każdym razem dostając dobrą ofertę. Ogromnym plusem jest możliwość załatwienia wszystkiego mailem lub przez telefon, tylko przy pierwszej polisie załatwiałem całość stacjonarnie. Polecam.”
“Osobiście korzystałam z wypożyczalni z oddziałem we Wrocławiu, serdecznie polecam i dziękuję za bardzo profesjonalną i rzetelną współpracę. Samochód dostałam czysty, zatankowany, Panowie bardzo mili, dopasowali się z podstawieniem samochodu pod sam dom do mojej dyspozycji czasowej. Również byli bardzo elastyczni pod względem zwrotu samochodu. Dziękuję jeszcze raz, trzymajcie taki poziom dalej :)”
“Bardzo dobre ceny i warunki polis komunikacyjnych.Dodatkowo punkty przyznawane za zakup , bezpieczną jazdę i niespodzianki /punkty/,które można szybko wymienić na kupony do znanej platformy aukcyjnej lub innych usług /kino itp./”
“Pełen profesjonalizm, bezproblemowa komunikacja i niezawodny Pan Piotr. Zdecydowanie polecam!”
“Ubezpieczenia na czas i profesjonalnie przygotowane (ja o nich zapominam, bo pamięta o mnie Pan Sławek ;) olbrzymie wsparcie i doradztwo. Polecam”
“Pani dorota bardzo pomogła mi wyjaśnić sprawę z ubezpieczycielem, a w cale nie musiała. Była bardzo miła i cierpliwa. Jak na razie miałem bardzo przyjemne doświadczenie z tą firmą, na pewno odezwę się do niej kiedy będę potrzebować polisy.”
“Bardzo profesjonalna i miła obsługa. Ubezpieczam tu swój samochód od lat i jestem bardzo zadowolona z usług. Wszystkim szczerze polecam!”
“Bardzo dobre ceny, przeniosłem jakiś czas temu całą firmę i ubezpieczenia prywatne. Profesjonalny doradca, pomocny nawet kiedy jest na urlopie :)”
“Od wielu lat jestem klientka pani Renaty Krysiak i od wielu lat zawdzieczam jej spokoj . Dzieki Niej mam poczucie bezpieczenstwa. Polecam.”
“To nie pierwszy raz, kiedy ubiegam się tu o ubezpieczenie (zieloną kartę). Ubezpieczenie załatwia się szybko. Online. Dziękuję za współpracę, skontaktuję się z Państwem ponownie.”
“Jestem pod wrażeniem obsługi - wszystko jasne, uczciwe warunki, pomocna kadra.”
“Pan Marek niesamowicie doradzil i wytlumaczyl wszystko w kazdej ofercie. Dodatkowo, odpowiedzial na każde moje pytanie odwołując się do moich potrzeb jako kierowcy.... w sytuacji awaryjnej. Panie Marku, ogromnie dziękuję i pozdrawiam!”
“Współpraca z Panem Krzysztofem przy załatwianiu kredytu hipotecznego była świetnym doświadczeniem. Profesjonalizm, zaangażowanie i indywidualne podejście sprawiły, że cały proces przebiegł sprawnie. Serdecznie polecam!”
“U Pani Karoliny ubezpieczałam auto pierwszy raz, bardzo szybko znalazła korzystną ofertę ubezpieczenia. Wszystko załatwione profesjonalnie. Wiem, że w przyszłym roku wrócę do Pani. Szczerze polecam!”
“Serdecznie polecam! Super kontakt, szybka i bezproblemowa obsługa.”
“Dalej wracam co roku, już od 5 lat. Tym razem dziękuję Panu Lukaszowi Giersz - szybko i sprawnie. Pan Łukasz Kalata to świetny doradca! Szybko i bezproblemowo, a co ważne taniej niż u poprzedniego ubezpieczyciela. Całość formalności trwała okolo 15 minut łącznie ze złożeniem wypowiedzenia, o czym trzeba zawsze pamiętać. Gratuluje p. Łukaszowi i Cuk organizacji całego procesu. Tak sie zyskuje stałego klienta!”
“Znakomite podejście do klienta ! Ceny nie do pobicia, wycenę otrzymałem z kilku towarzystw z dokładnym opisem ubezpieczenia. Szczególne podziękowanie dla Pani Pauliny, która swoim niewiarygodnym w tym zakresie doświadczeniem pomogła w sposób bardzo sprawny i profesjonalny załatwić kwestię ubezpieczenia! Gorąco polecam ten punkt AB Port w aspekcie ubezpieczeń, z pewnością cała flota samochodowa w naszej firmie będzie u Pani nadal ubezpieczana !”
“Polecam serdecznie! Panowie zawsze służą dobrą radą i indywidualnym podejściem. Zawierzam im kwestie różnych ubezpieczeń od kilku lat i jestem bardzo zadowolona :)”
“SZYBKO,CZYTELNIE,BEZ PROBLEMÓW,TANIO ceny konkurencyjne z innymi porównywarkami. Ale szkoda,że nie ma programu lojalnościowego dla stałych klientów,chętniej by wracali.”
“Pełen profesjonalizm, bardzo dobra obsługa. Zdecydowanie polecam.”
“Znakomita pod każdym względem profesjonalna i troskliwa obsługa Polecam wszystkim, którzy myślą o życiu i chcą się nim długo cieszyć Mam polisę! Dziękuję Generali i Pani Wioleta - 6 gwiazdek”
“Dzisiaj byłem obsługiwany przez Panią Katarzynę B. dzięki której dokonałem ostatecznego wyboru polisy a miałem sporo pytań o różne warianty ubezpieczenia samochodu. Jestem typem klienta, który zawsze zadaje sporo pytań w kwestii ubezpieczenia zanim wyda parę tysięcy ale poszło dobrze. Wytłumaczyła wszystkie za i przeciw dzięki czemu decyzja była łatwiejsza, Pani Kasiu, jeszcze raz bardzo dziękuję i życzę jak najmniej takich jak ja co zadają wiele pytań.”
“Polecam panią Martę N. z tego oddziału. Doradzi, przygotuje oferty (również online) i ma czas dla klienta. To prawdziwy ekspert w swojej dziedzinie.”
“Dzień dobry nie zawsze wysyłam opinie o firmach ubezpieczeniowych bo różnie z nimi bywa. Ale to było zaskoczenie bardzo miłe. Wczoraj zgłosiłem szkodę dziecka z ubezpieczenia szkolnego. A na drugi dzień dostałem decyzję i wypłata pieniędzy do 3 dni. Opiekun szkody pani Paulina po prostu pełen profesjonalizm. Dokumentacja wysłana a opiekun bez zbędnego przedłużania przeanalizował i wydał decyzję. Żeby więcej osób było takich opiekunów szkody to Compensa by miała pierwsze miejsce. Po prostu super inaczej nie można ocenić. Bo po wcześniejszych opiniach myślałem że będą trudności tak jak ludzie pisali. Ale to może tylko nie zdrowa konkurencja lub Compensa wzięła się za podnoszenie standardu usług. Po prostu jestem zadowolony z załatwienia sprawy nawet bardzo. Tylko można podziękować za takiego opiekuna szkody. Super pani bez zbędnego kręcenia ceregieli zrobiła co należy do niej dla niej w skali od 1 do 10 duże 10, jak również dla Compensy duże 10 za przejrzysta aplikacje do zgłaszania szkody. Łatwo i przyjemnie.”
“Daję 5 gwiazdek za szybką i rzetelną likwidację mojej szkody z AC. Miałam zarysowane drzwi, przedstawiciel skontaktował się ze mną dzień po zgłoszeniu mojej szkody i przedstawił dogodne dla mnie możliwości tak żebym mogła szybko naprawić pojazd. Wycenę otrzymałam już podczas rozmowy telefonicznej.”
“Pani Emilia bardzo profesjonalnie doradziła w kwestii ubezpieczenia auta i sprawnie wystawiła polisę.”
“Pani Agnieszka pełen profesjonalizm. Dziękuję za pomoc.”
“Od 5 lat korzystam z usług Pani Agnieszki w zakresie ubezpieczenia samochodu. Ogromna wiedza, kultura osobista i chęć służenia radą w kwestiach ubezpieczenia. Profesjonalizm w każdym calu. Serdecznie polecam!!!!”