Stomatolog, dentysta
“Najlepszy stomatolog z jakim miałam do czynienia. Polecam w 100%”
Znaleziono 14 wyników
“Najlepszy stomatolog z jakim miałam do czynienia. Polecam w 100%”
“Profesjonalista w każdym calu! Dr Hubert to świetny lekarz i nie boi się trudnych przypadków. Groził mi implant a dr Hubert uratował ząb! Polecam!”
“Brat oraz mama mieli zakładane implanty - wszystko w należytym porządku, ja usuwane dwie ósemki - polecam klinikę Pana Marciniaka, sam pan Doktor bardzo miły człowiek, czuć, że ma fach w ręku, usunięcie ósemek szybko, bezboleśnie, bez powikłań. Cała rodzina zadowolona.”
“Super pani stomatolog. Delikatna i cierpliwa. Dodatkowo usługi stomatologiczne są profesjonalnie wykonane. Wizyta zawsze przebiega w miłej atmosferze. Polecam!”
“Pani stomatolog bardzo miła. Serdecznie polecam.”
“Profesjonalistka. Delikatna , zna się na rzeczy . Czysty gabinet , rewelacyjne podejście do pacjenta.”
“Szybko, fachowo, profesjonalnie - polecam”
“Polecam dorosłym i młodzieży. Leczy bezboleśnie, z wielkim zaangażowaniem i profesjonalizmem. Pacjent czuje sie jakby był jedyny na świecie.”
“Profesjonalna i miła obsługa. Polecam !”
“Ostatnio byłam z dzieckiem na pobraniu krwi i jestem zachwycona! Pierwszy raz udało się pobrać krew za pierwszym razem – bez płaczu, bez stresu, z ogromną delikatnością i spokojem. Panie w gabinecie są niesamowicie empatyczne, mają cudowne podejście do dzieci i potrafią rozładować napięcie w sekundę. Jestem naprawdę zbudowana, że są jeszcze takie pielęgniarki – z sercem, cierpliwością i uśmiechem. Takich osób ze świecą szukać”
“Profesjonalnie wykonana robota, proteryk to bardzo serdeszna osoba. Wszystkim polecam!”