Przegląd katalogu
- 4,399 Łączna liczba firm
- 3.0 Średnia ocena
- 69% Z opiniami
- 60% Ze zdjęciami
Znaleziono 4399 wyników
Przeglądaj clinic w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 4,399 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 3.0/5 na podstawie 277,086 opinii i ocen.
“Serdecznie polecam wszystkim Centrum Zmiany w Życiu na ul.Branickiego w Warszawie. Pozytywna atmosfera od wejścia i specjaliści, którzy naprawdę znają się na swojej pracy. Jestem bardzo zadowolona, że wybrałam właśnie tę placówkę, kiedy potrzebowałam wsparcia.”
“Normalny przystanek z wiata koszem na smieci oraz biletomatem”
“Polecam całym sercem usługi i wiedzę pani Justyny która jako jedyna osoba pomogła mi po ugryzieniu kota w którym wdało się zakażenie gdzie jeżdżąc po szpitalach w Warszawie była diagnoza ze po kocie tak długo się leczy Leczenie lampami pomogło i mija ból Polecam wszystkim kocim fryzjerom i opiekunom kotow ;)))”
“Polecam oddział chirurgii naczyniowej pod kierownictwem Prof.Szopińskiego. Wspaniały i profesjonalny personel pielęgniarski, bardzo zaangażowane i pomocne Panie opiekunki med. Szczególne podziękowania kieruję do cudownych lekarzy z powołania- Pana dr Marcina Janasa oraz dr Artura Cywińskiego za udaną operację, profesjonalizm oraz duże wsparcie.”
“Dr Staniszewski to absolutnie świetny lekarz, wart polecenia. Bardzo rzetelnie podchodzi do swojej pracy, rozwiewa obawy pacjenta i wyjaśnia genezę problemu. Doradził, jak dalej pokierować diagnostyką i było to trafione w punkt! Ponadto jest niezwykle sympatyczny i otwarty. Polecam.”
“Mimo, że do kliniki przychodziłam tylko na usg prenatalne, połówkowe i trzeciego trymestru jestem zachwycona opieką oraz obsługą jaką doświadczyłam w tej Klinice. Trafiłam na cudowną Panią Doktor Siergiej, która swoim ciepłem zaraża pacjentów, a profesjonalizmem i cierpliwością przywraca wiarę w lekarzy. Panie położne bardzo pomocne i sympatyczne. Tak samo panie z recepcji. Mimo czasami dużych opóźnień warto przeczekać. Pozdrawiam cały zespół.”
“Jestem bardzo zadowolona ze swojej pierwszej wizyty u dr Kaczyńskiego – począwszy od profesjonalnej i bardzo rzeczowej konsultacji po sam zabieg (a w konsekwencji serię zabiegów) i efekty. Podoba mi się podejście doktora do pacjenta, konkretne, ale bardzo indywidualne, wszystko jest jasne: na czym polega zabieg, dlaczego będzie dla mnie najlepszy itd. Rewelacja. Sam zabieg wykonany bardzo sprawnie, widać doświadczenie. Efekty bardzo dobre, bardzo naturalne. Gorąco polecam!”
“Polecam fizjoterapeutkę Alicję Ostrowska, bardzo rzetelnie podchodzi do pracy, a przy tym po ludzku do pacjenta. Cała klinika, tzn rejestracja również była dla mnie wyrozumiała mimo moich przedporodowych perturbacji, odwoływania, przekładani ;) cena wizyty też była ok w porównaniu do innych i takiego poziomu i obsługi. Widać że chcą utrzymać klienta i to działa :)”
“Serdecznie polecam! Od kilku miesięcy korzystam z usług depilacji laserowej różnych partii ciała laserem Again Deka - super efekty. Poza tym przemiły personel i zawsze bardzo ciepła, komfortowa atmosfera! :)”
“Trafiłam do kliniki w okresie przeziębienia, wlew witaminowy postawił mnie na nogi. Świetna obsługa i medycy. Bardzo polecam to miejsce.”
“Polecam. Doktor Kornel Zdanowski ma doskonały kontakt zarówno z dzieckiem jak i z rodzicem. Leczenie jest skuteczne, a podejście kompleksowe.”
“Diva Clinic to miejsce, gdzie można zadbać o swoje włosy i skórę. Manicure tytanowy wykonany perfekcyjnie, a zabieg Indiba na ciało był rewelacyjny. Polecam wszystkim z Warszawy, szczególnie mieszkańcom Żoliborza!”
“Trafiłam do Pani Podolog Izabeli po wcześniejszych bezskutecznych wizytach usuwania odcisków. Na pierwszej konsultacji zostałam mocno wprowadzona w temat mojego przypadku, wybrano mi chemiczną metodę usuwania odcisków, przygotowano mnie psychicznie na to, że może pojawić się jeszcze większy ból w celu odbudowy skóry. Dzięki temu wiedziałam czego mogę się spodziewać. Nie spotkałam się wcześniej z takim merytorycznym podejściem. Wystarczyły 3 wizyty żeby pozbyć się palącego problemu. Nigdzie indziej nie zostałam tak zaopiekowana… polecam każdemu komu chodzenie sprawia ból! Przyjemne miejsce i super specjaliści!”
“Jestem stałą klientką kliniki od około dwóch lat. Ceny rozsądne a czasem naprawdę przystępne. Bardzo polecam dyplomowaną kosmetolożkę (oraz pielęgniarkę) Panią Monikę Pawlicką. Jest absolutną profesjonalistką i bardzo życzliwą osobą. Jeśli chodzi o zabiegi to widzę zaskakująco dobre efekty (RF mikroigłowa i inna, głównie na lifting skóry oraz modelowanie tkanki podskórnej). Pani Monika leczy także różne moje blizny ze świetnym efektem. Samo miejsce (Prime Clinic) czyste, zadbane, kameralne choć przestronne. Urządzenia nowoczesne. Pracownicy recepcji zawsze przemili. Dziwią mnie głupie negatywne komentarze bo w ogóle nie pasują do moich doświadczeń. Gdybym mogła postawiłabym całemu zespołowi szóstkę!”
“Miałam przyjemność trafić do pani dr Aleksandry Sroki na usunięcie ósemki i jestem pod ogromnym wrażeniem jej profesjonalizmu oraz podejścia do pacjenta. Zabieg przebiegł w mniej niż minutę, w komfortowej atmosferze, a pani doktor na każdym etapie tłumaczyła, co będzie robić, dzięki czemu czułam się spokojna i zaopiekowana. Samo usunięcie było praktycznie bezbolesne, a późniejsza regeneracja przebiegła bez komplikacji. Jestem w trakcie leczenia ortodontycznego nakładkami Invisalign i już widzę poprawę. Nie mogę się doczekać końcowych efektów. Bardzo polecam panią doktor!!”
“Trafiłam do doktora Ambroziaka tak naprawdę po to, żeby zweryfikować diagnozę postawioną przez innego lekarza. Że warto pójść do tego lekarza dowiedziałam się od znajomej, której to znajomy...i tak dalej :) Nie mam specjalnego doświadczenia w zwiedzaniu gabinetów, bo szczęśliwie nic specjalnego mi nie dolega oprócz kolana. Gdyby jednak przyszło mi korzystać z leczenia w dłuższej perspektywie, to życzę sobie trafiać do lekarzy takich, jak doktor Ambroziak. Człowiek niezwykłej kultury, rzeczowy, poświęcający pacjentowi czas na omówienie badan, przedstawienie planu leczenia. I najważniejsze proponujący sposób leczenia z różnych powodów bardziej korzystny dla pacjenta. Przede mną operacja, ale stres umiarkowany, bo wiem, ze w dobre ręce trafiłam.”
“Zgłosiłem się z problemem łysienia i od początku czułem, że jestem u profesjonalisty. Dobrano mi zabiegi i lekarstwa, efekty pojawiły się stopniowo, ale wyraźnie. Profesjonalizm i duża wiedza Doktora są warte polecenia.”
“Świetna organizacja całego procesu leczenia - od kwalifikacji przez późniejsze kontrole. Miejsce świetnie zorganizowane, bardzo życzliwy i przyjazny personel. Miałem wykonywany zabieg laserowej korekcji wzroku - sam zabieg był przeprowadzony w bardzo komfortowej atmosferze, zupełnie bezbolesny. Brak jakiegokolwiek bólu i dyskomfortu także po zabiegu - już następnego dnia miałem perfekcyjną widoczność. Proces leczenia prowadził dr Anas Awad - cały czas czułem, ze moje dobro i komfort jest na pierwszym miejscu, dr cierpliwie i profesjonalnie tłumaczył wszystkie kroki, merytorycznie przedstawiając rekomendacje (co było dla mnie bardzo ważne jako dla „laika”, który nie ma wiedzy, by samodzielnie wybrać metodę leczenia). Bardzo dziękuje za tak niespotykane podejście i z pełnym przekonaniem polecam!”
“Jestem pacjentkom już od kilku lat - wszystko zawsze bez zarzutu. Czy trzeba czasem poczekać? Tak, ale to cena za indywidualne a nie szablonowe podejście. Polecam.”
“Od prawie roku korzystam z zabiegów w Carolina Beauty Clinic i mam obawę, ze to dopiero początek mojej przygody J Wizyty w salonie prowadzonym przez p. Karolinę to absolutna przyjemność, pod każdym względem! Moja skóra jest niestety bardzo wymagająca i problematyczna (początki trądziku różowatego + silny rumień, uporczywe przetłuszczanie i wągry w strefie T + skrajne przesuszenie na policzkach i brodzie, do tego skóra naczynkowa i silnie nadreaktywna, wiotkość od wiecznego niewyspania i stresu… dużo tego L) - w tej sytuacji dobór odpowiedniej pielęgnacji i zabiegów do jej potrzeb to nie lada wyzwanie. Wspólnie z p. Karoliną zastosowałyśmy kilka zabiegów poszukując tego najlepszego i już teraz widzę ogromną różnicę (dzięki kwasom i serii IPL udało nam się wyciszyć rumień, który od lat skutecznie utrudniał mi codzienne funkcjonowanie). Właścicielka salonu – p. Karolina to osoba niesamowicie empatyczna, serdeczna i profesjonalna, która niczym prawdziwa przyjaciółka zawsze wysłucha i doradzi, pomagając mi nie tylko poprawić wygląd mojej cery, ale przede wszystkim odbudować dawno utraconą pewność siebie :-) Do takiego miejsca zdecydowanie chce wracać!”
“Bardzo miła atmosfera zawsze profesjonalna obsługa i pięknie wykonane paznokcie ☺️”
“Jestem klientką niemal 10 lat, a czuję się tam jak w domu. Obsługa jest na bardzo wysokim poziomie, a w tym wszystkim jest wiele empatii i zrozumienia. Mój pierwszy system użytkowałam przez 6 lat i nadal jest ze mną w awaryjnych sytuacjach. Mam drugi system, ma już około 2 lata i trzyma się świetnie. Wszystko jest zawsze super dopasowane, a konsultacje przebiegają w miłej i przyjaznej atmosferze. Jednym słowem firma na MEDAL.”
“Dziś miałam przyjemność rozmowy z przesympatyczna panią obsługująca infolinię. Była bardzo rzeczowa, konkretna a przede wszystkim odpowiedziała na wszystkie moje pytania w bardzo zrozumiały sposób. Poza tym przeprowadziła tę rozmowę oferując różne wersje ofert z poszczególnymi wartościami. Nie zniechęciła się nawet moja wnikliwością przeanalizowania większości pozycji zawartych w ogólnikowym punkcie " uszczerbek na zdrowiu". Super by było za każdym razem spotkać taka osobę po drugiej stronie obsługująca infolinię. Bardzo dziękuję za miłą rozmowę.”
“Do Capital Clinic trafiłem na higienizację jamy ustnej. Bardzo profesjonalnie wykonany zabieg oraz super kontakt z personelem, przekonał mnie, aby powrócić na regularny przegląd uzębienia, a później skorzystać z leczenia ortodontycznego Invisalign. Korzystam z usług kliniki od ponad 2 lat i na absolutnie każdym etapie leczenia byłem bardzo zadowolony z obsługi i jakości oferowanych usług. Panie na recepcji zawsze są miłe i wkładają dużo wysiłku aby znaleźć jak najlepszy dzień na wizytę. Personel stomatologiczny jest bardzo profesjonalny i dokładnie wyjaśnia plany leczenia - w moim przypadku doradził mi takie leczenie, które nie tylko przyniosło długoterminowe efekty, ale też było rozplanowane w czasie, tak aby uwzględnić moje plany wyjazdowe. Jeżeli chodzi o leczenie ortodontyczne, tutaj również jestem bardzo zadowolony, nie tylko z końcowego efektu, ale też procesu leczenia. Leczenie nakładkami Invisalign przebiegało bezproblemowo, na każdym kroku wiedziałem, że mogę liczyć na wsparcie personelu Capital Clinic. W momencie, gdy podczas noszenia nakładek, wymagane było leczenie zęba, wszystko zostało zorganizowane tak aby podczas jednej wizyty był obecny stomatolog i ortodonta. Efekt końcowy leczenia - 10/10. Zdecydowanie polecam!”
“Najlepsza klinika dentystyczna! Mili, profesjonalni pracownicy. Ogromny szacunek za podejście do swoich obowiązków dla Pani Marty P.”
“Niezwykłe zjawisko określamy jako fenomen. Taki właśnie jest Wojewódzki Szpital Zakaźny w Warszawie. Byłem na oddziale VII. Oddany personel medyczny, przyjazna atmosfera, kompleksowa opieka lekarska na najwyższym poziomie. Wielkie podziękowania dla wszystkich bez wyjątku.”
“RTG nogi z pakietu ubezpieczeniowego. Bez kolejki, przed czasem, bardzo miła obsługa. Czysto, bardzo ładne centrum medyczne.”
“Miałam zabieg usuwania tatuażu u dr Barbary Orzechowskiej i mogę powiedzieć, że to prawdziwa profesjonalistka. Jest życzliwa, wyrozumiała i zawsze poświęca czas, aby dokładnie wyjaśnić każdy szczegół zabiegu. Już po pierwszej sesji zobaczyłam świetne rezultaty. Szczerze polecam! I had a tattoo removal treatment with Dr. Barbara Orzechowska, and she is a true professional. She’s kind, understanding, and always takes the time to explain every detail of the procedure. I saw great results already after the first session. Highly recommend!”
“Serdecznie polecam fizjoterapię w Poradni Gustav! Wizyta u Pani Zuzanny Adamskiej przebiegła w przyjaznej i komfortowej atmosferze. Pani Zuzia jest osobą niezwykle miłą i życzliwą, a jednocześnie bardzo dokładną, profesjonalną i w pełni zaangażowaną w swoją pracę. Przeprowadziła szczegółowy wywiad oraz badanie, wszystko jasno wyjaśniła, pokazała odpowiednie ćwiczenia oraz przekazała dokładne wskazówki, jak ćwiczyć samodzielnie w domu. Dodatkowo na duży plus zasługuje sama atmosfera w Poradni oraz profesjonalna obsługa pacjenta. :) Zdecydowanie polecam!”
“Serdecznie polecam. Korzystamy tam z opieki pediatrycznej i jesteśmy zadowoleni. Pediatrzy są doświadczeni i kompetentni, a panie pielęgniarki - delikatne i zawsze uśmiechnięte.”