Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów WZY/009
“Pan Łukasz bardzo chętnie i szybko pomógł w kryzysowej sytuacji. Polecam gorąco!”
Znaleziono 5 wyników
“Pan Łukasz bardzo chętnie i szybko pomógł w kryzysowej sytuacji. Polecam gorąco!”
“Bardzo polecam! Panowi są bardzo pomocni! Najlepsze miejsce w mieście na przegląd!”
“Ok. Szybko i dogodne godziny otwarcia.”
“Czytam te negatywne komentarze i myślę skąd ci ludzie bo z doświadczenia wiem że warsztat jest ok kontakt z klientem też spoko .Pojechałem z ulicy z usterką, zrobili od ręki na Cito żebym mógł kontynuować jazdę.Kontakt w biurze bardzo przyjemny pan wytłumaczył co i jak jakie ceny części itd.A te negatywne opinie to podejrzewam na zlecenie bo wiem że konkurencja płaci za takie wpisy z nam to z własnego doświadczenia bo sam miałem taką propozycję oczywiście odmówiłem .Dlatego polecam ten warsztat i trzeba sprawdzić samemu i wtedy decydować czy wrócić ja wrócę na pewno .”
“Doświadczenie mam tylko z kontrolą zawieszenia auta. Jako nieliczna stacja diagnostyki posiadają przyrząd do sprawdzania łożysk kół w ruchu. Łatwo zdiagnozować które łożysko do wymiany. Samo sprawdzenie luzów w zawieszeniu bardzo dokładne. Nie idą na łatwiznę.”