Hotel Zielonki Business & Budget
“Hotel czysty i komfortowy, z miłą i pomocną obsługą. Śniadanie smaczne, świeże i urozmaicone – duży wybór i dobra kawa. Pobyt bardzo udany, polecam.”
Znaleziono 14 wyników
“Hotel czysty i komfortowy, z miłą i pomocną obsługą. Śniadanie smaczne, świeże i urozmaicone – duży wybór i dobra kawa. Pobyt bardzo udany, polecam.”
“Bardzo polecam dla ekip pracowniczych. Dobre warunki, czyste pokoje i spokojne otoczenie. Świetny stosunek jakości do ceny.”
“Miejsce zadbane, pokoje czyste i przytulne. Świetny kontakt z obsługą.”
“Dokładnie miesiąc temu mieliśmy ślub na pomoście oraz przyjęcie w sali Myśliwskiej — i mogę powiedzieć jedno: z całego serca polecamy! ❤️ Organizacja wszystkiego przebiegła sprawnie dzięki pomocy pracowników biura oraz menedżera sali, który był z nami w stałym kontakcie i służył radą (Panie Dominiku, raz jeszcze dziękujemy!). Obsługa podczas przyjęcia też była świetna - przemili i pomocni ludzie :) A jedzenie? Po prostu przepyszne! Szczególne wrażenie zrobiły pierogi – goście byli nimi zachwyceni, więc wszystkim przyszłym Parom Młodym polecamy je bez wahania :D Teren wokół hotelu jest przepiękny i zachwycił wszystkich naszych gości. To była najlepsza decyzja, by nasz najważniejszy dzień spędzić właśnie tutaj :) Dziękujemy za wszystko!”
“Gorąco polecam salę u Artura. Z mężem mieliśmy wesele na sali, byliśmy na chrzcinach, na urodzinach i jeszcze sporo razy mieliśmy przyjemność spędzić czas w tym miejscu. Jedzenie jest przepyszne, porcje naprawdę bardzo wielkie, nigdzie takich jeszcze nie wiedzieliśmy. Obsługa bardzo miła, ceny też są niskie. Uwielbiamy to miejsce z rodziną i znajomymi, zawsze polecamy salę u Artura! ❤️❤️❤️”
“Auto po umyciu jak nowe, polecam tą myjnię. Dodatkowo nabijają klimę.”
“Przez remonty dojazd był utrudniony ale to minie. Pokoje wg opisu. Cisza spokój czysto. Trochę materac twardy ale to zależy kto jakie preferuje. Śniadanie bardzo dobre. Obsługa miła i pomocna. Poczuliśmy się dopieszczeni.”
“Bardzo miła pani która zaopiekowała się wszystkimi pomogła w mojej firmie i mi we wszystkim czyste pokoje pachnące ładne kultura osobista i ludzie którzy witają się codziennie uśmiechają polecam naprawdę hostel pracowniczy ale z użyciem i atmosferą rodzinną”
“Rewelacja :) bardzo gościnna i przyjazna właścicielka :) polecam!”
“Czy ktoś ma numer MAI i pracuje jako administrator?”
“Hostel jest normalny, ale jak dostać się z Warszawy do Warszawy po 18:00 jest trochę niewygodny, trzeba robić dużo przesiadek w pociągach i autobusach.”
“Super. Troskliwa w·ascicielka) gospodyni obiektu.”
“Dziękujemy bardzo za miłą obsługę w załatwieniu czterech pokoi od 20 do 22 września. Po zignorowaniu nas w hotelu zielonka i pomimo tam rezerwacji jeszcze w marcu nie było dla nas pokoju gdzie zrobiłam przelew kasy dużo wcześniej. Polecam pokoje u Artura, gościnna miłą atmosferą z pysznym jedzeniem w swojskiej chacie. .”