Przegląd katalogu
- 649 Łączna liczba firm
- 4.7 Średnia ocena
- 100% Z opiniami
- 93% Ze zdjęciami
Znaleziono 649 wyników
Przeglądaj barber shop w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 649 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 4.7/5 na podstawie 94,197 opinii i ocen.
“Byłem tylko na strzyżeniu raz ale wrócę, ciekawe wnętrze, dużo ładnych branżowych przedmiotów. Fryzjer cichy, ale bardzo dobry, widać, że zawodowiec. Jak chcesz sobie pogadać, to idz gdzieś indziej. Tu liczy się precyzja, skupienie. Polecam.”
BARBER SHOP Denique to ekskluzywny salon dla mężczyzn, zlokalizowany w prestiżowej Galerii Mokotów w Warszawie. Miejsce to stanowi prawdziwy azyl dla panów, którzy cenią sobie profesjonalną pielęgnację brody i włosów. Barberzy specjalizują się w klasycznym strzyżeniu męskim oraz precyzyjnym rzeźbieniu i modelowaniu zarostu. W ofercie znajdują się również usługi golenia brzytwą oraz profesjonalne doradztwo w zakresie pielęgnacji męskiej. Styliści doskonale rozumieją kształt twarzy, dobierając fryzury, które podkreślają indywidualny styl klienta.
“Bardzo polecam salon! Fantastyczna obsługa i miła atmosfera. Szczególnie chciałabym pochwalić Panią Zuzię z recepcji za bardzo pozytywne nastawienie, zaangażowanie i pomoc. Jestem zadowolona z efektu końcowego, z pewnością wrócę :)”
“Pani Ilona po mistrzowsku maskuje nierówności kształtu mojej głowy zgrabnie dostosowując cięcie.”
“Klimat super . Poziom strzyżenia na 5 gwiazd. Napewno będę wracał. Polecam .”
“Polecam gorąco Panią Kasię zapewniajacą miłą i fachową obsługę. Przy moich zniszczonych włosach przez niewłaściwe farbowanie w innych zakładach, dzięki Pani Kasi moje włosy odzyskały swój połysk, wzmocniły się i mają kolor naturalny blond bez zażółceń. Jestem bardzo zadowolona z etapowych metod stosowanych w celu doprowadzenia kondycji moich włosów do obecnego stanu”
“Polecam! Mistrz w swoim fachu jednoznacznie :) Wszystko schludne, przed strzyżeniem interesuje się jaki efekt chciałby zobaczyć klient, w trakcie bardzo się stara aby wszystko było tak jak byśmy chcieli. Mi się podobało”
“Pełen profesjonalizm i fachowa obsługa”
“Zainteresował mnie ten nowo otwarty salon dlatego zdecydowałem się na skorzystanie z usługi . Od samego wejścia poczułem pozytywna energie płynąca z tego miejsca. Bardzo sympatyczni i mili pracownicy a jeśli chodzi o samo strzyzenie to profesjonalizm pełny podziwu. Lubię ludzi którzy robią coś z pasji i się bardzo starają i wkładają serce w to co robią. Sprzęt i produkty dobrej jakości. Mój uśmiech po wyjściu to najlepsza recenzja jaka mogę dać. Na pewno wróce! Pozdrawiam 5!”
“Po strzyżeniu u Emila wyszedłem bardzo zadowolony. Barber zawsze pyta jakie klient ma oczekiwania, doradzi i nie boi się proponować modyfikacji - fryzury bardziej dostosowanej do kształtu głowy itp. Polecam! To była moja pierwsza wizyta i z pewnością bede wracał.”
“Na maxa polecam! Na nanoplastie u Pani Anety wracam niezmiennie od kilku lat i zawsze wychodzę tak samo zachwycona. To są prawdziwe włosowe czarodziejki ”
“Fryzjer na 5! Włosy bardzo dobrze się układają po ponad miesiącu, na pewno wrócę nie raz. Gorąco POLECAM! Mam tylko pytanie do właścicieli jak nazywa się ten najniższy Pan, bo właśnie do niego chciałbym wrócić a zapomniałem zapytać jak ma na imię. Pozdrawiam serdecznie”
“Korzystam z usług Pana Roberta od chwili otworzenia zakładu Zawsze wychodzę bardzo zadowolony z Jego strzyżenia oraz korygowania brwi i wąsów Polecam wszystkim”
“Super miejsce! Przesympatyczna pani Renata! Po wizycie u pani Renaty zawsze zazdroszczą mi koleżanki fryzury i koloru! Gorąco polecam!”
“Polecam, korzystam z usług od paru lat. Miło, czysto, ceny nie wygórowane, polecam.”
“Sebastian to fryzjer z prawdziwego zdarzenia. Ma wizję, wie w czym będzie klientce lepiej, doskonale dobiera kolor i cięcie. Z Sebastianem można być w pełni spokojnym i zaufać mu w 100%. Wyszłam zachwycona moją nową fryzurą i czułam się jak milion dolarów. Sebastian - WOW!”
“Full profeska, zajebisty klimat. Polecam 100% !!!! Ja i syn zadowoleni dzięki Majki !!”
“Jestem stałym klientem tego salonu i zawsze wychodzę zadowolony. Pani Grażyna super fryzjerska polecam.”
“Gorąco polecam to miejsce. Nowy, niewielki salon z kameralną atmosferą. Paznokcie żelowe z hybrydą bez zarzutu, za każdym razem bardzo dobrze się trzymają, manicure super dokładny. Wrócę jeszcze nie raz :)”
“Bez problemu zapisałem się na dogodną godzinę na męskie obcięcie. Wszystko profesjonalnie. Wyszedłem zadowolony. Na pewno wrócę.”
“Strzyżenie męskie. Wszystko tak jak miało być . Pokazałem na telefonie jaka fryzura i taka była na mojej głowie :) szybko i sprawnie . Polecam i wpadnę ponownie.”
“Polecam .Pani Paulina zrobiła dokładnie taką fryzurę jaką pokazałem ze zdjęcia. Wrócę na pewno za miesiąc :)”
“Gorąco polecam! Po każdej wizycie wychodzę zadowolony w 100%. Włosy super wycieniowane, perfekcyjnie i elegancko ułożone mimo dość nietypowego włosa. Broda również zadbana i przystrzyżona tak jak lubię. Dodatkowo dochodzi dobrego miły i luźny klimat panujący w salonie. 10/10”
“Pani Ania to wspaniała specjalistka od kręconych włosów, po której widać ogrom wiedzy i lata doświadczenia. Dokładnie ogląda włosy, zadaje pytania i słucha odpowiedzi (ze zrozumieniem!). Mogę polecić z czystym sumieniem i na pewno będę wracać na kolejne wizyty.”
“Bardzo profesjonalna usługa. Podczas wizyty czułem sie komfortowo i bezpiecznie. Zadowolony z efektu końcowego. Dodatkowo dostalem kilka cennych rad odnośnie pielegnacji włosów. Z racji mojej pierwszej wizyty w salonie Pani Kasi mogę śmialo powiedzieć, że niedługo tam wrócę :)”
“Chodzę do Pana Wojciecha kilka lat, nie ma lepszego fryzjera ! Pełen profesjonalizm i miła obsługa - polecam !”
“Natalia full profeska, miła, kontaktowa, zna się na rzeczy. Pomogli gdy inni nawalili. Pierwszy ale nie ostatni raz.”
“Polecam z czystym sumieniem. Zawsze wychodzę zadowolony. Znamy się od wielu lat i mam wrażenie, że Agnieszka czasami wie lepiej ode mnie co zrobić z moimi włosami żebym czuł się dobrze i komfortowo :). Najbardziej cenię sobie dobry i szybki kontakt, profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta. Za każdym razem kiedy siadam na fotelu czuje się, że jestem najważniejszym klientem danego dnia, to bardzo miłe uczucie. U Agnieszki strzyże się cała moja rodzina (Mama, Tata, Brat i jego dzieci). Każdy z nich jest zadowolony i zawsze jak jest możliwość to polecamy innym wizytę w jej salonie. 10/10!”