Strefa cięcia i urody
“Bardzo miła obsługa, usługa na dobrym poziomie i rozsądny cennik.”
Znaleziono 4 wyników
“Bardzo miła obsługa, usługa na dobrym poziomie i rozsądny cennik.”
“Jestem bardzo zadowolona z usług salonu wyszłam z super fryzurą. Polecam”
“Najlepszy Barber ciężko opisać w jednym zadaniu dziewczyny uśmiechnięte i bardzo miłe podejście do klienta na najwyższym poziomie zawsze wychodzę zadowolony i obcięty jak sobie zamiarze polecam”
“Chodzę tam 6 lat a wychodzę zawsze zadowolony, komunikacja na wysokim poziomie a umiejętności na jeszcze wyższym więc zawsze po jestem usatysfakcjonowany, polecam i pozdrawiam”