Przegląd katalogu
- 1,008 Łączna liczba firm
- 3.8 Średnia ocena
- 94% Z opiniami
- 88% Ze zdjęciami
Znaleziono 1008 wyników
Przeglądaj baby stores w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,008 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 3.8/5 na podstawie 606,676 opinii i ocen.
“Bardzo dobrze zaopatrzony osiedlowy sklep ,dużo ciekawych produktów od lokalnych dostawców, zawsze miła i uśmiechnięta obsługa włącznie z właścicielem , mocne 5 gwiazdek , POLECAM”
“Najlepszy azjatycki sklep w Polsce. Dowód? Świeży durian po 75 zł/kg.”
“Dobrze zaopatrzony sklep. Obsługa bardzo miła, choć najnowsza Pani blondynka ( młoda ) nie jest tak miła jak reszta Pań.”
“Z przyjemnością wystawiam pięć gwiazdek (⭐⭐⭐⭐⭐) dla sklepu spożywczego Jaskółka! Odwiedzam ten sklep regularnie i za każdym razem jestem pod wrażeniem wysokiego standardu obsługi oraz jakości oferowanych produktów. Przesympatyczni nowi właściciele, a towar zawsze świeży !”
“05.01.2021 Sklep Dealz można odnieść do liderów sklepów niskobudżetowych. Format typu Pepco ale bez odzieży, który został zamieniony na artykuły spożywcze. Dealz – brytyjska sieć supermarketów działająca w Polsce od 2017 r. Sieć sklepów jest częścią Pepco Group. - naprawdę bardzo niskie ceny na większość produktów - szeroki wybór towarów - dużo promocyjnych cen - sporo produktów, których nie ma w innych sklepach w PL - artykuły znanych marek”
“Ostatnio odwiedziłem ten sklep, szukając kilku drobiazgów do domu, i muszę przyznać, że byłem mile zaskoczony. Przede wszystkim spodobał mi się szeroki wybór produktów – od rzeczy do kuchni, przez kosmetyki, aż po różne akcesoria do domu. Wszystko w jednym miejscu, co bardzo ułatwia zakupy. Dodatkowo ceny są naprawdę przystępne, co sprawia, że można znaleźć coś na każdą kieszeń. Obsługa była miła i pomocna, a atmosfera w sklepie przyjemna – wszystko uporządkowane i łatwo dostępne. Fajnie, że mogłem znaleźć coś zarówno dla siebie, jak i dla całej rodziny. Takie miejsca to idealne rozwiązanie, gdy nie ma się czasu na bieganie po wielu sklepach. Na pewno będę tu wracał, zwłaszcza gdy będę potrzebował czegoś na szybko albo w dobrej cenie. Polecam każdemu, kto ceni sobie wygodne i praktyczne zakupy!”
“Naprawdę fajnie zaopatrzony sklep. Przydałyby się tylko kasy samoobsługowe”
“Polecam z całego serca, dziewczyny które tam pracują są wspaniałe, zawsze doradzą, są zawsze zaangażowane i uśmiechnięte,.potrafią doradzić , dobrać ubranko ale i też mają super podejście do dzieci. Na pewno będziemy wracać. Dziękujemy i do zobaczenia :)”
“Super obsługa w sklepie. Asortyment na prawdę spory, jest z czego wybierać. Balony bardzo długo wytrzymują.Polecam”
“Miejsce z niezłymi cenami. Praktycznie zawsze, jak tu przyjadę, to wychodzę z jakimiś ubraniami :)”
“Happy Mum to polska sieć sklepów z ubraniami dla przyszłych mam.Dość duży wybór, ceny też dosyć wysokie.”
“Fajny sklep , duży wybór i miłe panie , młoda Pani z pieczywka mega pomocna i uśmiechnięta zawsze dobrze doradzi . Ogólnie dobre ceny . Polecam zawsze z rodzinką robimy zakupy !☺️”
“Nic do zarzucenia, zawsze czysto, owoce i warzywa są całe i świeże. Przed rozpoczęciem pracy zawsze wpadam po śniadanie, rzadko kiedy można spotkać tam kolejki, obsługa super. W pełni zasłużone 5 gwiazdek”
“Osiedlowy sklep. Spożywczy+ mięsny i artykuły pierwszej potrzeby. Ceny jak to w osiedlowym niektórych artykuł lekko %.. dobrze zaopatrzony. Jest tez zimne piwo krawtowe w lepszej cenie niż w Benie. Obok ławeczki i bankomat.”
“Ocena może niezbyt adekwatna do kupujących na co dzień mleko i bułki, ale JEŚLI CHODZI O WHISKY to jeden z najlepszych asortymentów na Wawrze ;) Szeroki wybór, dużo single malt, nawet z segmentów premium. A to wszystko w .. markecie spożywczym, czyli otwartym 7-22!”
“Dobry gatunkowo towar , Panie bardzo miłe, pomagające dokonać trafionych zakupów.”
“Jedna z największych w okolicy drogerii tej sieci. Czysta i zadbana ze sporym wyborem asortymentu. Obsługa miła i uczynna. Jedyny minus nie samego sklepu to płatny parking z kosmiczną karą za brak biletu czy przekroczenie czasu postoju.”
“Moja nowa ulubiona drogeria! A wszystko dzięki zaangażowaniu personelu. Pani o ciemnych włosach z plakietką „uczę się” już wszystko umie! Spędziła ze mną mnóstwo czasu, podpowiedziała, cierpliwie doradzała. Jest też dobrym sprzedawcą, kupiłam więcej niż planowałam i jestem ogromnie zadowolona. Polecam!”
“Rossmann to wygodna i dobrze zaopatrzona drogeria, która oferuje szeroki wybór kosmetyków, produktów codziennego użytku i artykułów pielęgnacyjnych. Przystępne ceny i regularne promocje sprawiają, że zakupy są tu zawsze opłacalne. Miła obsługa i łatwy dostęp to dodatkowe atuty tego popularnego sklepu.”
“Duży sklep na warszawskiej Białołęce, w niepozornym miejscu jeśli chodzi o położenie sklepu. Sklep jest po remoncie, przestronny, wszystko starannie wyłożone i zawsze dostępne. Zawsze jak byłam nie było w nim zbyt dużego ruchu. Wszystko dopilnowane, ułożone ze starannością. Polecam to miejsce.”
“Ok dobry podjazd, trochę mały, parking, miła obsługa.”
“Miła obsługa. Sklep całkiem duży. Trochę brakuje mi większej ilości szaf z kosmetykami, ale rozumiem, że może nie być miejsca. Ogólnie bardzo lubię tu przychodzić.”
“Zawsze miła i pomocna obsługa, zawsze coś fajnego znajdę dlacsiebie”
“Jak zwykle, rewelacyjny sklep, mnóstwo promocji, można upolować coś za niewielkie pieniądze.”
“Bardzo lubię obsługę w tym sklepie. Po zapytaniu o konkretne kosmetyki do makijażu (nowości) Pani sprawdziła czy ma je w szufladach i dodała na stan tak bym mogła je od razu kupić.”
“Jezu tak dziękuje wam za te kanapy wreszcie kanapa w rossmanie dla chłopaka z dziewczyną to ratunek”
“Ogólnopolska drogeria, która zlokalizowana jest na Tarchominie. Posiada m.in. szeroki wybór kosmetyków oraz żywność. Tutaj można kupić dobrej jakości produkty w atrakcyjnych cenach. Natomiast jak dobrze poszukasz, to trafisz na promocje. Panie miłe oraz sympatyczne. Potrafią doradzić, odpowiedzieć na wszystkie pytania oraz wątpliwości.”
“Miła obsługa, dogodna lokalizacja. Dużo miejsca na zaparkowanie samochodu.”
“Świetny sklep,świetna obsługa. Polecam.”