Multi Moda
“Bardzo miła obsługa oraz duży wybór”
Znaleziono 10 wyników
“Bardzo miła obsługa oraz duży wybór”
“Ten sklep to miejsce, które mogę z czystym sumieniem polecić każdemu rodzicowi! Przede wszystkim na szczególne wyróżnienie zasługuje obsługa – przesympatyczny personel od samego wejścia jest bardzo życzliwy i pomocny. Asortyment sklepu jest imponujący – od wózków i fotelików po zabawki, ubranka, łóżeczka i niezbędne akcesoria. Wszystko jest estetycznie wyeksponowane, a produkty są wysokiej jakości, co daje poczucie, że robi się zakupy w naprawdę właściwym miejscu. Najbardziej jednak chciałabym docenić Pana, który oprowadził nas po alejkach z wózkami, zademonstrował składanie, zwracał uwagę na wiele aspektów i cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania. Rozwiał wiele wątpliwości i sprawił, że wybór wózka był naprawdę dużo łatwiejszy. Polecam!”
“Bardzo fajny sklep. Ceny w normie. Duży wybór ciekawych ubrań. Polecam”
“Lubię ten sklep, jest bardzo duży, duży wybór asortymentu, miła obsługa.”
“Lubię ten sklep bo można naprawdę wyhaczyc czasem niezwykle perełki”
“Bardzo miła obsługa. Panie chętne do pomocy. Doradziły mi w zakupach bez wciskania kitu. Uśmiechy wystają spod maseczek. Mają super podejście do dzieci.”
“Sklep mały ale w dobrej lokalizacji. Obsługa w porządku, czasem brak cen na pułkach jednak na opakowaniach są. Wysokość cen nie odbiega znacząco od rynkowych, jakość dobra, choć trzeba pamiętać że towar pochodzi głównie z ChRL.”
“Bardzo dobrze zaopatrzony sklep z ubraniami dla dzieci.”
“Polecam. Obsługa zawsze miła i pomocna”
“Świetna i miła obsługa, polecam:)”