Auto części Marcin Malesa
“Bardzo profesjonalnie i bardzo uprzejmie i uczynnie zostałam obsłużona-polecam”
Znaleziono 9 wyników
“Bardzo profesjonalnie i bardzo uprzejmie i uczynnie zostałam obsłużona-polecam”
“Bardzo dobry sklep z kompetentna obsluga. Panowie znaja sie na swojej pracy. Gdy jest klopot z jakas czescia to nie poddaja sie, tylko dzwonia po swoich dostawcach i probuja czesc zdobyc. Nie ma problemu by zadzwonili do klienta i poinformowali, ze zamowiona czesc jest juz do odbioru. Dogodne godziny otwarcia sklepu.”
“Najwyższa profesjonalna obsługa”
“Bardzo dobre ceny i miła obsługa”
“Ja tam jestem zadowolona. Uprzejmi ludzie, szybka realizacja zamówienia online, na miejscu pan pomógł mi jeszcze w doborze dodatkowych części.”
“Polecam, bardzo profesjonalna obsługa. Duży wybór części w atrakcyjnych cenach!”