Przegląd katalogu
- 156 Łączna liczba firm
- 3.2 Średnia ocena
- 87% Z opiniami
- 71% Ze zdjęciami
Znaleziono 156 wyników
Przeglądaj szkoła prywatna w województwie Zachodniopomorskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 156 wyników w województwie Zachodniopomorskim. Średnia ocena 3.2/5 na podstawie 3,229 opinii i ocen.
“chodzilem tu do zerówki zabierałem kanapki frajerom”
“Super szkoła moje dziecko się tam uczy idzie w tym roku do 4 klasy polecam każdemu tom szkołe”
“Daj a szkoła mają robić bukowa sport”
“Szkoła moich córek. Jestem zadowolona”
“Fantastyczna szkoła podstawowa, dobrze wyposażona, także w salę gimnastyczną i basen do pływania, udostępniany również osobom dorosłym. Przed frontem budynku szkoły jest niewielki plac zabaw dla dzieci. Za budynkiem szkoły znajduje się niedawno przebudowane boisko z torami do biegania, skoczniami oraz miejscami do gier zespołowych. Szkoła należy od wielu lat do najlepszych w Szczecinie. Główne wejście do szkoły jest ogrodzone bramą otwieraną i zamykaną elektrycznie.”
“Super Polecam Dobre kiełbaski Dobry dojazd”
“Szkoła dla ZDOLNYCH, nie dla beztalęciów”
“Bardzo polecam chodziłem 6 lat od 2010 i nie miałem żadnych uwag”
“Moja córka chodzi do Klubiku w Promyczku i jest zachwycona , a panie "ciocie" wprost uwielbia ! Bardzo dobrze opiekują się maluchami, dzieci mają dużo ciekawych zajęć i naprawdę czują się tam jak w domu. Pani dyrektor dopiera starannie pracowników, którzy podchodzą do swojego zawodu z pasją ! Bardzo polecam tą placówkę i nie tylko przedszkole, ale i szkołę, do której chodziła moja starsza córka. Była równie zadowolona ! Nauka języka na najwyższym poziomie jak i cała edukacja !”
“Dobra szkoła, ma dobrą bazę, kadrę, organizuje mnóstwo imprez dla dzieciaków - chociażby ta wczorajsza z ok. dnia dziecka.”
“Ta szkoła jest SUPER.Sam do niej chodzę! Nie dawno był ze mną i z moją koleżanką wypadek ale to nic. Przeprosił ją i już!☺. Ja tą szkołę polecam!!!”
“Walą koks na przerwach w kiblu polecam serdecznie pozdrawiam z rodzinką”
“tak mega, zrobcie nam wycieczke”
“Bardzo dobre jedzenie na stolowce, często jak wchodziłem do toalety to bardzo ładnie pachniało. Nauczyciele nauczyli nas barrrrdzo dobrze. Mają poczucie humoru i czasem stawiają dobre oceny. Przestrzegają Statutu Szkoly. Lekcje prowadzone są zgodnie z planem i zawsze dzieci uczą się pięknie. W imieniu wszystkich uczniów dziękujemy za tyle lat dobrej nauki.... Pozdrawiam”
“Pamiętam tą szkołę z lat 1992-98 r.Chcialabym ją odwiedzić po tylu latach,ciekawe czy sklepik jest gdzie był kiedyś,sala od techniki ,szatnia”
“Polecam tą Uczelnię! nie tylko ze względu na kształcenie realizowane w formie praktycznej i prowadzenie wykładów hybrydowo ale również za przyjazną atmosferę, fajnych ludzi na studiach oraz przychylne podejście wykładowców do studentów. Moim zdaniem studiuje się na tej Uczelni bez stresowo. Czasem mogły by się pojawiać trochę wcześniej plany zajęć poszczególnych zjazdów i za to mały minus, ale nie jest to mega problem. Przecież nigdzie nie jest idealnie. Reszta ok. Plus ode mnie dla kadry dydaktycznej Uczelni, zawsze pomocni i wyrozumiali :)”
“Polecam, Zdałem egzamin za pierwszym razem, kat B+E. Instruktor pan Grzegorz zaangażowany i fachowej wiedzy. Polecam.”
“Bardzo ładne przedszkole, córka wspomina z miłością czas tam spędzony. Podziękowania dla pani wychowawców, grupy Bursztynki”
“Szkoła przyjazna, bezpieczna, bardzo wysoki poziom, w tym języków obcych (w odróżnieniu do innej znanej mi prywatnej szkoły). Zdecydowanie miejsce z klimatem. Uczciwie polecam.”
“Świetna kadra oraz bardzo miłe Panie w dziekaniacie. Pozdrawiam”
“Jestem "absolwentem" tej szkoły i szczerze mówiąc bardzo mi się podobało”
“Szkoła jak szkoła ale boisko spoko”