Przegląd katalogu
- 1,764 Łączna liczba firm
- 2.9 Średnia ocena
- 70% Z opiniami
- 44% Ze zdjęciami
Znaleziono 1764 wyników
Przeglądaj school w województwie Zachodniopomorskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,764 wyników w województwie Zachodniopomorskim. Średnia ocena 2.9/5 na podstawie 33,913 opinii i ocen.
“Cudowne miejsce, wspaniali trenerzy - to miejsce pełne pasji, moja córka jest zachwycona :) to najlepsza szkoła w Szczecinie.”
“Świetna szkoła, duży wybór zajęć, niezależnie od wieku i umiejętności. Wspaniali instruktorzy, którzy tworzą rodzinną atmosferę na zajęciach ❤️”
“KATEGORIA B+E oraz A ! Bardzo ale to bardzo polecam szkołę Auto-Dar w Szczecinie. Instruktorzy przygotowali mnie od A do Z, na egzaminach nic mnie nie zaskoczyło, nawet stres był jakiś mniejszy, gdy wszystko było przećwiczone od samego początku. Plac bardzo dobrze przygotowany idealnie pod egzamin. B+E zdane za pierwszym, Pan Zdzisław wyleczył moje stare nawyki i pokazał jak to ma wszystko elegancko wyglądać. Wiele zasad utkwiło mi w głowie nawet po egzaminie kierując zestaw rolniczy (ŻNIWA 2025 już jako kierowca) :) Kategoria A również zdana za pierwszym, mimo że termin egzaminu WORD był wyznaczony półtora miesiąca po zakończeniu jazd. Egzaminatorzy Auto-Dar, a zwłaszcza Pan Krzysztof Pawlak bezapelacyjnie znają wszystkie zasady i wymogi WORD-u, na egzaminie nic mnie nie zaskoczyło! Jeżeli instruktor mówi, że jesteś gotowy to tak jest, jeżeli mówi, że trzeba się jeszcze trochę podszkolić to trzeba się słuchać, oni są z nami. Dokupienie jazd chociazby po placu przed egzaminem jest najlepszym środkiem antystresowym i dodaje pewności siebie. Motocyklem na placu nawet w deszczu czułem się pewnie, warto dla przypomnienia dopytywać i utrwalać sobie część przygotowawczą, to co mówi Pan Krzystof jest identyczne na egzaminie. Jeszcze zdążę pojeździć przed koncem sezonu, nie należy się wahać tylko spełniać marzenia od razu :) Pozdrawiam!”
“Chodzę na taniec dla kobiet i uwielbiam naszą instruktorkę. Taniec traktuję jako terapię i relaks. Bardzo mi pomaga i jestem zadowolona. Jedyne do czego mogę się przyczepić to za mało samego tańca a za dużo ćwiczeń ale to tylko moja opinia. Polecam z całego serca ❤”
“Chodzę na taniec dla kobiet i uwielbiam naszą instruktorkę. Taniec traktuję jako terapię i relaks. Bardzo mi pomaga i jestem zadowolona. Jedyne do czego mogę się przyczepić to za mało samego tańca a za dużo ćwiczeń ale to tylko moja opinia. Polecam z całego serca ❤”
“Jesteśmy bardzo zadowoleni z przedszkola! Panie są wspaniałe, zawsze uśmiechnięte i troskliwe. Dzieci mają świetną opiekę, dużo zabawy i ciekawych zajęć. Atmosfera jest ciepła i przyjazna. To naprawdę fantastyczne miejsce!”
“Polecam zarówno przedszkole jak i żłobek. Dzieci zawsze uśmiechnięte, chętnie idą do placówki. Wszystkie ciocie służą pomocą i bardzo dobrze wykonują swoją pracę. Polecam!!!”
“Przyjazna atmosfera, zawsze uśmiechniete dzieci, profesjonalny, odpowiedzialny i twórczy personel, dużo zajęć uwielbianych przez maluchy, ogród z placem zabaw, smaczne posiłki. Polecam.”
“Żłobek i przedszkole Eco Kids jest najlepszą placówką, do jakiej mogłam przyprowadzić swoje dziecko. Jako pedagog i nauczyciel, spoglądamy na inne placówki z szeroko otwartymi oczami, aby zobaczyć to, czego nie widzą inni. Lecz to, jak ciepło i z szeroko otwartymi ramionami przyjęto moją córkę, która nie ma dnia, aby nie mówiła, że chce tam wrócić, mówi samo za siebie. Pani Dyrektor, która bardzo mocno uczestniczy w życiu placówki. Zawsze ciepła i pomocna. Ciocie, które stają na głowie, aby stwarzać dla dzieci świetne i kreatywne zajęcia, że aż samemu by się chciało do nich dołączyć. Mogę śmiało powiedzieć, że jest to cudowny drugi dom dla naszych dzieci.”
“Edukacja pełna parą sie tam dzieję, także tego no przyszłość narodu sie tam kształci, wysoki profesjonalizm jesli chodzi o żaka, reszty nie znam.”
“Najlepsze Przedszkole na świecie ! Stworzone z miłości i pasji i czuć to na każdym kroku. Cudownie nauczyciele, fantastyczne zajęcia dodatkowe i świetne warunki lokalowe. Mam porównanie do innych miejsc i jest tu naprawdę cudownie. Syn kocha to przedszkole i najchętniej by został tam na zawsze :) Bardzo polecam każdemu! Placówka zdecydowanie wykracza poza standardy innych szczecińskich przedszkoli”
“Dla osób które lubią kopać rowy”
“.najlepsza szkoła pływania w regionie szkolą setki dzieci.”
“Jestem zadowolony z zajęć. Profesjonalne podejście i świetni instruktorzy. Polecam dla wszystkich dorosłych, którzy chcą nauczyć się pływać lub poprawić swoje umiejętności pływackie tak jak ja.”
“Co tu dużo mówić, porządna siłownia, porządny personel, trenerzy doświadczeni i godni pochwał i swych pucharów. Szczerze polecam!”
“Jestem uczestniczką kursu języka niemieckiego od kilku lat, bardzo cenię profesjonalizm, zaangażowanie lektora Pani Ani. Polecam osobom które mają opory przed rozpoczęciem nauki języka obcego, jak i tym którzy chcą kontynuować naukę. Doskonały kontakt z biurem ,gdzie potrzeby klienta stawiane są na pierwszym miejscu.”
“Przede wszystkim dzieci są zadowolone! Sam mam gdzie usiąść i przy okazji mogę popatrzeć jak dają sobie radę na zajęciach. Zrobili duże postępy w pływaniu jak i nurkowaniu. Radzą sobie w wodzie co raz lepiej. Nie było potrzeby zapisywania na indywidualne zajęcia. Nie było problemów aby na początku pomagać dzieciom w szatni. Jesteśmy z żoną zadowoleni, dzieci również. Polecam”
“Polecam Szymona, jest to instruktor z niezłomną cierpliwością który bardzo dobrze uczy i buduje pewność siebie na ulicy dzięki czemu jest o wiele łatwiej zdać egzamin, ja dzięki niemu zdałem za pierwszym razem!”
“Honorują kartę Multisport a mimo to nie ma tłumów. Parking hotelowy płatny lub na ulicy -do 17 jest strefa płatnego parkowania. Na plus godziny otwarcia - w tygodniu do 23:00, w weekendy do 22:00! Miła atmosfera, czysto i przyjemnie. Siłownia mała, ale wszystko jest, sprzęt nie jest najnowszy, ale wszystko sprawnie działa. Oprócz tego jest basen i sauna sucha. Na recepcji z kluczykiem do szafki dają czysty ręcznik.”
“To przedszkole, to kompletna magia. Bardzo niepozorne, ulokowane na parterze bloku, kryje w sobie ogromną, pozytywną moc :) córka uwielbiała chodzić do tego przedszkola, codziennie dumnie i z uśmiechem maszerowała przez osiedle na zajęcia :) Wszystkie panie zawsze bardzo pomocne i uśmiechnięte, służące pomocą i informację podczas odbierania dziecka. Jestem zachwycony tym przedszkolem i bardzo żałuję, że w związku z przeprowadzką musieliśmy je zmienić. Dziękuję za kilka wspólnych lat!”
“Bardzo polecam Aqua Academy, fajna atmosfera, ciepła woda, ciepło w szatni i strefie basenowej, fajny program nauczania, super kadra, szczególnie nasz Pan Eugeniusz. Chłopak robi dosłownie wszystko, wychodzi z siebie dla tych dzieci, lekcje prowadzi całym sobą (jednocześnie jest zasadniczy i wymagający). Jedynym mankamentem jest ciasny parking, ciężko na nim manewrować. Aqua Academy jest też niestety drogie ale dobrze się tam czujemy i wiemy, że nasze dziecko jest dobrze przygotowywane, dlatego też zostajemy już 5 semestr.”
“Moje dziecko jest bardzo zadowolone z zajęć. Polecam serdecznie :-)”
“Serdecznie polecam kurs prawa jazdy kategorii B .Miałam przyjemność uczyć się z dwoma fantastycznymi instruktorami –Panem Robertem i Adamem. Robert był niesamowicie miły, pomocny i zawsze tworzył super atmosferę, zarówno na zajęciach teoretycznych, jak i podczas jazd. Teorię zdałam za pierwszym razem z wynikiem 74/74! Adam również świetnie przygotował mnie do egzaminu praktycznego – był cierpliwy, spokojny i bardzo wspierający. Egzamin praktyczny zdany bezproblemowo. Dziękuję za wszystko! – Wiktoria”
“najlepszy ośrodek jaki znam że swoim psem jeżdżę aż z Trójmiasta efekty pracy rewelacyjne szkoleniowcy z dużą wiedzą i doświadczeniem co przy Dogu Argentynskim ma niebagatelne znaczenie.”
“Polecam serdecznie kierunek florystyka, najlepsze nauczyciele i super możliwość nauczyć się czegoś nowego. Będzie mi brakować kreatywnych zajęć pana Łukasza, dzięki któremu odkrywasz siebie na nowo i przestajesz wątpić w swoje możliwości. Również będę tęsknić za zajęciami u pani Agnieszki która z wielkim zaangażowaniem przekazywała nam swoją wiedzę i dzieliła się swoim doświadczeńiem.I nie mogę nie wspomnieć o naszej niezastąpionej pani Monice, która zawsze ma rozwiązanie na kazdy problem. Szkola dala możliwość mi zdobyć nie tylko wiedzę ale również super przyjaciół. Dziękuję za ten rok❤️❤️❤️”
“Przedszkole Nasza Bajka jest wspaniałym miejscem dla dzieci, gdzie zapewnia się im wsparcie w rozwoju emocjonalnym, społecznym i intelektualnym. Personel przedszkola jest przyjazny, kompetentny i troskliwy, a atmosfera sprzyja radosnemu uczeniu się i eksploracji. Dzieci mają dostęp do różnorodnych zajęć i zabaw, co wspomaga ich kreatywność i rozwój umiejętności społecznych. Jako rodzic czuję się pewnie, że moje dziecko jest w dobrych rękach i ma szansę na wszechstronny rozwój. A kuchnia to istna bajka ❤️❤️❤️szczerze polecam”
“Świetny sklep, duży wybór, profesjonalny kontakt ze sprzedawcą, atrakcyjne ceny i szybka przesyłka. Dziękuję za kolejną udaną transakcje.”
“Świetna obsługa, zawsze pomocni i uśmiechnięci. Czuć profesjonalizm i pozytywną energię – najlepsza siłownia, w jakiej byłem.. Chcialem podziekowac szczegolnie Pani Elwirze z recepcji. Jestes super przyjazna osoba. Bardzo dziekuje jeszcze raz. Pozdrawiam.”
“Zachęcam i polecam! Dziękuję Pani dyrektor za świetne zajęcia!”
“Moje dzieci chodzą tu od 3 lat. Jest dużo zajęć dodatkowych, atrakcji. W moim odczuciu dzieci sa dobrze zaopiekowane i szczęśliwe. Są cudowne Panie w żłobku, bardzo opiekuńcze. Starsze dziecko do przedszkola chodzi bardzo chętnie i zaczyna dzień zawsze od przytulania się do swojej „Cioci”. Nie może się zawsze doczekać nocowanek- fantastyczna sprawa z tymi różnymi atrakcjami, które wymyślają dla dzieci. Dużym plusem jest to, że nie ma długich przerw np wakacyjnych. W tym roku był to tylko tydzień. W poprzednich latach nie było w ogóle przerwy w wakacje. A tak to we wszystkie dni pracujące działa placówka- nie mamy problemu z opieką nad dziećmi, gdy sami pracujemy. Jedzenie dzieci zawsze zjadają i mówią, że im smakuje. Dyrektorka- pani Marta, jest zaangażowana i pomocna. Czytajac negatywne opinie mam wrażenie jakby były o innym miejscu. Nie kwestionuję zdania innych rodziców- ale nas nic negatywnego nigdy nie spotkało. Jeśli ktoś rozważa ten żłobek/przedszkole, to na pewno polecam spróbować, aby przekonać się jak tam jest.”