Przegląd katalogu
- 61 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 90% Ze zdjęciami
Znaleziono 61 wyników
Przeglądaj miejsce dla dzieci w Szczecinie, Zachodniopomorskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 61 wyników w Szczecinie, Zachodniopomorskie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 42,010 opinii i ocen.
“Witajcie Zostałem zaproszony do teatru przez Panią Tatianę. Dzięki temu poznałem Teatr Nie Ma. Spektakl Pirania był świetny, aktorzy oraz mała scena zrobiły świetne wrażenie na mnie. Na koniec są brawa oraz puszka do której wrzucamy banknoty za spektakl. Cena nie jest ustalona każdy wrzuca na tyle ile go stać. Polecam wszystkim Teatr Nie Ma na oderwanie się od codzienności.”
“Nasze dzieci chodzą do Tobi od dwóch lat i nadal bardzo to lubią. Miła, radosna atmosfera podczas nauki procentuje. Chętnie polecam.”
“Dużo fajnych zabytkowych aut i nie tylko. Oddzielny biletjest na Motoeksperymentarium. Dla dziecka wspaniałą zabawa. Pomimo nie działających kilku atrakcji spędziliśmy tam naprawdę dużo czasu.”
“Bardzo dobre przedstawienie- sex dla opornych. Świetna gra aktorów. Jedynie przykro że wychodzimy z teatru po nieoświetlonym wnętrzu...”
“W mojej skromnej opinii, nie jestem znawcą architektury, sztuki czy historii. Jednak będąc tam i go oglądając, byłem pod bardzo dużym wrażeniem. Bardzo mi się podobał i z ogromną przyjemnością pojechałbym ponownie, by więcej czasu poświęcić i zwiedzieć jego wnętrza.”
“Spokojne miejsce z jedną ławeczką”
“Walą koks na przerwach w kiblu polecam serdecznie pozdrawiam z rodzinką”
“A ja dam pięć gwiazdek, bo ciekawie mi się wspomina tę szkołę. W 1986 roku byłem tu na koloniach letnich. Nie wiem, co to za poroniony pomysł był, żeby dzieci ze Śląska wysyłać na kolonie do dużego miasta zamiast do lasu nad jeziorko. Tacy giganci pracowali w kadrach Kopalni Węgla Kamiennego Makoszowy w Zabrzu. Ale jak już nas tam wywieźli, to trzeba było korzystać. Fajny budynek, można było ganiać się po korytarzach bez końca, bo się biegało po kwadracie. Prysznice tylko z zimną wodą, więc nie trzeba się było myć. Duża sala gimnastyczna do zabawy. Tylko boisko wyasfaltowane, więc co chwila jakieś kontuzje były. I telewizor tylko jeden. Robiły się tłumy przy oglądaniu meczów mistrzostw świata MEXICO '86. Aha. I panie kucharki były lokalne i dobrze jeść dawały.”
“To moja szkola,w ktorej pracowalam do 2000r...choc jestem tyle lat na emeryturze to dyrekcja pamieta i zaprasza na okolicznosciowe spotkania jak Dzien Edukacji Narod.badz spotkania wigilijne(przerwa byla podczas pandemii)wszystkie-ich emerytow. To doskonaly czas na krotkie rozmowy i podzielenie sie wrazeniami nie widzac sie przez wiele miesiecy. Podziekowania dla wspanialej Pani Dyrektor I.S.”
“Bardzo ciekawe muzeum geologiczne :)”
“Miejsce położone w uroczym parku. Drzewa dają przyjemny cień. W kompleksie znajdują się inne ciekawe urządzenia do zabawy np tyrolka”
“Najlepsze lody na prawym. Cena do jakości idealna. Lody oblane czekoladą z posypką to inny świat”
“Profesjonalna obsługa. Dużo miejsca dla dzieciaków, dla rodziców dodatkowe miejsce po schodach na wyciszenie. Polecam!”
“Fantastyczne przeżycie! Zarówno dla 12latka jak i 7latki. To był ich pierwszy raz i czekają na więcej. Kadra młodych, pomocnych ludzi, która próbuje budzić w dzieciach wolę walki (dlatego nie od razu spieszą z pomocą, co sprawia że dzieciaki same szukają rozwiązań). Właściciel z mega energią i podejściem, aż serducho się raduje! Pierwszy raz byłam i baaaardzo pozytywnie się zaskoczyłam”
“Zorganizowane urodziny córki wyszły świetnie,Panie instruktorki profesjonalnie ciepło zaopiekowały się dziećmi. Wspaniałe zajęcia. Dzieci wybiegane , zmęczone i zadowolone wyszły z urodzin. Polecam”
“Fantastyczne miejsce! Jeden z lepszych placów zabaw dla dzieci w Szczecinie.”
“Nowy park, wszystko działa i zawsze dużo dzieci.”
“Fantastyczne miejsce dla maluchów i większych dzieci. Ciekawy plac zabaw i kompleks sportowy - zadbane boisko, miasteczko rowerowe, miejsce na grilla. Dużo zieleni i panujący spokój. Można odpocząć. Oby więcej takich miejsc w naszym mieście. Polecam.”
“Miałam tam dzisiaj swój gay awakening, 10/10 polecam. Drinki też super c:”
“Tańczę w rytmixie już 11 lat i z mojego doświadczenia mogę powiedzieć tyle: naprawdę przecudowni ludzie, super atmosfera a lepszych instruktorek nie mogłam sobie wymarzyć. Obozy, kolonie, zawody i wszelkie wyjazdy super organizowane. Polecam całym sercem.”
“Mega fajne miejsce na urodziny mój kolega miał i jestem bardzo zadowolony”
“Bardzo fajna przygoda .Piękne widoki .Cena adekwatna jak na rejs 2 godzinny .W tym czasie można się wiele dowiedzieć z opowiadań przewodnika”
“Bardzo oryginalne produkty. Ogólnie polecam, smaczne klej w spraju.”