Żabka
“Pani w brązowych włosach zamykająca sklep 22.07 była przemiła i wykazała się przeogromna pomocą!!! Pozdrawiam serdecznie”
Znaleziono 14 wyników
“Pani w brązowych włosach zamykająca sklep 22.07 była przemiła i wykazała się przeogromna pomocą!!! Pozdrawiam serdecznie”
“BYŁAM DZIŚ NA TRASIE zatrzymałam się na kawie i kiedy dostałam ją to tak ładnie podana a smaczna niesamowicie pyszna. Pani zaproponowała śniadanie i było zrobione na 6 Polecam zamiast iść jeść do KFC to idźcie tam na śniadanie. Świeże Super podane I mega smaczne. ♥️”
“Pyszne lody, gofry i Shake. Polecam!”
“Swietna zabka, Pani katarzyna to wspaniala kobieta. Polecam”
“Najlepsza Żabka ze wszystkich Żabek. Miła obsługa, bardzo dobre zaopatrzenie.”
“Bardzo miła obsługa naprawdę wszystko piękne panie bardzo miłe ps. Dajcie pani w ciemnych włosach premie i podwyżkę”
“Miła i fachowa obsługa, paczka zawsze na czas.”
“Profesjonalna i miła obsługa. Bardzo polecam”