Przegląd katalogu
- 49 Łączna liczba firm
- 4.6 Średnia ocena
- 94% Z opiniami
- 71% Ze zdjęciami
Znaleziono 49 wyników
Przeglądaj fizjoterapia w Koszalinie, Zachodniopomorskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 49 wyników w Koszalinie, Zachodniopomorskie. Średnia ocena 4.6/5 na podstawie 1,361 opinii i ocen.
“Pan Mateusz prowadził wymagającą i skuteczną rehabilitację mojej 91-letniej Mamy. Była w stanie leżącym, w ograniczonym kontakcie, a dzięki pracy Pana Mateusza jest dzisiaj osobą chodzącą, funkcjonującą społecznie. Pokazywał, tłumaczył, angażował, a przy tym okazał wiele empatii, wyrozumiałości, życzliwości, uważności i zainteresowania starszym człowiekiem. Wiedza, pasja, odwaga, dobra energia i determinacja do polepszenia funkcjonowania człowieka - oto elementy jego pracy. " Każdemu trzeba dać szansę" - i tę szansę Pan Mateusz nam dał. BRAWO PANIE MATEUSZU!!! DZIĘKUJEMY!!! Po tych doświadczeniach, z pełnym przekonaniem polecam Pana Mateusza jako wyjątkowego specjalistę w zakresie rehabilitacji.”
“Bardzo profesjonalnie, miła atmosfera. W takie ręce można się oddać z pełnym zaufaniem.”
“Polecam z całego serca! Pani Alicja to cudowna kobieta, z profesjonalnym podejściem do maluszków, dokładnie wyjaśnia i uczy rodziców jak ćwiczyć z dzieckiem w domu. Dokładnie się przygląda dziecku, pyta o wszystkie badania i leczenie, zwraca uwagę na szczegóły, które inni fizjoterapeuci bagatelizują albo nie zauważają. Doradza jak pielęgnować dziecko, jak nosić, podnosić, wyciągać z fotelika. Po jednej wizycie otrzymałam kompleksową wiedzę, po której córka poczyniła ogromny postęp! Konsultacja i ćwiczenia odbywały się w atmosferze spokoju i skupieniu na dziecku - na jego potrzebach. Nic na siłę. Jestem zachwycona i z całego serca polecam to miejsce! ☺️”
“Pani Psycholog Koprowska jest niesamowicie empatyczną i profesjonalną osobą w czasie kilku sesji rozwiązałyśmy wszystkie moje problemy”
“Profesjonalna obsługa , posiada dużą wiedzę polecam !!!”
“Pani Ewa jest świetną fizjoterapeutką, której można w 100% zaufać. Podchodzi do pacjenta indywidualnie, przeprowadza dokładny wywiad i patrzy na bóle/problemy całościowo i holistycznie, a przy okazji jest przemiłą i ciepłą osobą. Szczerze polecam Panią Ewę!”
“Bardzo potrzebne i przyjazne miejsce.Poszłam z mamą, bo lekarz urolog stwierdził, że ćwiczenia to podstawa przy nietrzymaniu moczu. Pani Katarzyna wypytała nas dokładnie, sprawdziła nam napięcie mięśni, nauczyła co i jak ćwiczyć oraz dobrała pesar. Fachowo, cierpliwie i niezwykle delikatnie. Wszystko wyjaśniła, pokazała także na ilustracjach oraz zaopatrzyła w broszury i instrukcje. Teraz będziemy ćwiczyć, bo za miesiąc Pani Katarzyna sprawdzi postępy. Szczerze polecam.”
“Najlepsza z najlepszych, zawsze pomoże w bólu fachowo, solidnie.”
“Kamilę znam od wielu lat. Wielokrotnie „oddawałam się” w jej ręce w momencie kiedy miałam ochotę na chwilę relaksu i odprężenia czy też w sytuacjach kiedy miałam jakieś dolegliwości. Kamila bardzo pomogła mi również podczas ciąży, kiedy dokuczały mi bóle kręgosłupa. Zawsze pełen profesjonalizm. Zdecydowanie polecam.”
“Miejsce przyjazne pacjentowi, wyjątkowo sympatyczny personel.”
“Cudotwórczyni. Uwolniła mnie od bólu w ciągu jednej, krótkiej wizyty. Polecam z całego serca.”
“Profesjonalizm i miła atmosfera, polecam!”
“Super rehabilitant. Świetne podejście do dzieci!”
“Po raz pierwszy w życiu trafilam do kosmetyczki wlaśnie w Instytucie Pięknego Ciała. Miałam niezły stres idąc tam na wizytę, bo bałam się, że personel będzie zadzieral nosa i pytał o rzeczy, o których nie mam pojęcia. Mile się rozczarowałam. Już w recepcji miła i uśmiechnięta pani zabrałam mój płaszcz i zaprowadziła do gabinetu. Przed zabiegiem wypytała mnie o wszystko i dopiero wtedy dobrała zabieg. Było cudnie i chyba przysnęłam. /wyszłam stamtąd bardzo zadowolona i wreszcie wiem jak dbać o swój wygląd w domu. Jak tylko uzbieram trochę grosza, to na pewno skorzystam jeszcze z zabiegów na cellulit, bo czytałam, że fantastycznie działają!”
“Pani Oliwia - rejestrująca pacjentów pełen profesjonalizm. Miła, uśmiechnięta i pełna energii, aż chce się chorować i ciągle rejestrować. Polecam z całego seruszka ❤️”
“Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta. Dużo lepiej niż w dużych gabinetach gdzie wszystko idzie "ciągiem". Polecam”