VOLVO nieautoryzowany dealer
“Profesjonalne podejście, jeśli chcesz mieć zrobione fachowo i na dobrych częściach to tam.”
Znaleziono 13 wyników
“Profesjonalne podejście, jeśli chcesz mieć zrobione fachowo i na dobrych częściach to tam.”
“Szybka i konkretna obsługa. Polecam!”
“Bardzo duży plus za możliwość wynajęcia alutolawet, przyczep, busów, oraz samochodów osobowych. Otwarte od rana do wieczora, kaucje małe, formalności bardzo uproszczone, a ceny konkurencyjne”
“Kontakt telefoniczny i sposób przeprowadzonej rozmowy wzorowy , wszystkie informacje przekazane bez czarowania i koloryzowania. Na miejscu miłe zaskoczenie , pomiar powłoki lakiernieczej na prośbę został wykonany bez najmniejszego problemu. Właściciel nie stoi nad kupującym tylko daje czas aby można było w spokoju obejrzeć auto wnikliwie jak tylko się potrafi. Jazda próbna , wizyta na stacji diagnostycznej ,proszę bardzo żaden problem , dostaliśmy kluczyki do auta i mogliśmy na spokojnie sprawdzić co tylko chcieliśmy. Szczerze nie spotkałem wcześniej tak uczciwej osoby handlującej autami używanymi. Gorąco polecam i pozdrawiam.”
“Bardzo profesjonalna i rzetelna obsługa. Właściciel komisu informuje o (ewentualnych) rzeczach do zrobienia w najbliższym czasie. Osobiście kupiłem tam Kia Sorento 3.5 V6 z gazem. Stan blacharski tego auta był wyśmienity(zgodnie z zapewnieniami właściciela komisu). Zostałem rzetelnie poinformowany, że w interesującym mnie aucie zbliża się termin wymiany rozrządu. Zakupione tam auto to nasza perełka której szukaliśmy prawie miesiąc. Poprzednie próby kupna kończyły się rozczarowaniem, zbędnymi kilometrami, stratą czasu i nerwów. Tym razem podróż okazała się owocna ponieważ wszystko co sprzedawca powiedział nam o tym aucie miało w 100% pokrycie w rzeczywistości. Stosunek ceny do jakości - wyśmienity! W przyszłości poszukiwania auta zamierzam zaczynać właśnie od tego miejsca. Naprawdę polecam !”
“Polecam. Fachowa obsługa i szybkie terminy”
“Panowie bardzo pomocni. Naprawa koła tania i szybka”
“Polecam Sprzedającego. Wszystko co przekazał telefonicznie potwierdziło się na miejscu. Formalności załatwione w 30 minut. Uczciwa cena z możliwością negocjacji w granicach rozsądku.”
“Profesjonalna obsługa. Uczciwy właściciel komisu. Jesteśmy zadowoleni z przebiegu transakcji oraz z zakupionego auta.Bardzo polecam☺️”
“Serdecznie Polecam, miła fachowa obsługa.”
“Zakupiłem od Pana samochód, jak na auto za pół wypłaty bardzo uczciwe podejście, życzę każdemu takiego zakupu a Pana polecam na przyszłość dla innych”