Taxi osobowe Krzysztof Klyś
“Bardzo Miła obsługa klienta Bardzo polecam gdyż jest bardzo punktualny uczynny uczciwy”
Znaleziono 13 wyników
“Bardzo Miła obsługa klienta Bardzo polecam gdyż jest bardzo punktualny uczynny uczciwy”
“Pyszna pizza, bardzo dobre ciasto, świeże składniki. Szybka realizacja. Polecam”
“Pyszne jedzenie i miła obsługa.”
“Kierowca Złoty Człowiek. Przez wszystkie lata, które miałem okazję jeździć pracując w turystyce i rekreacji ten zostanie mi w pamięci jako profesjonalista o wysokiej kulturze osobistej. Czuliśmy się komfortowo i bezpiecznie. Autokar zadbany i czysty. Takich ludzi szukać ze świecą.”
“Polecam, profesjonaliści w tym czym się zajmują!”