Zespół Szkół Agroprzedsiębiorczości im. Mikołaja Kopernika w Rzeszowie
“Moje dziecko jest bardzo zadowolone ze szkoły! Placówka różni się od pozostałych. Naprawdę warto odwiedzić ponieważ posiada śliczny park i dużo natury.”
Znaleziono 9 wyników
“Moje dziecko jest bardzo zadowolone ze szkoły! Placówka różni się od pozostałych. Naprawdę warto odwiedzić ponieważ posiada śliczny park i dużo natury.”
“Polecam - zmienia życie na lepsze:)”
“Witam. Skończyłem tą szkołę w 2000 roku. Było ciężko, wysoki poziom ale warto. Cieszę się że tam chodziłem. Mieszkałem w internacie na Dąbrowskiego. Naprawdę dużo się nauczyłem. Zawsze z kolegami wspominamy szkołę i nauczycieli bo z chęcią wrócilibysmy się do tamtych czasów. Nauczyciele wymagali i uczyli. Na Politechnice z matematyką(uczył mnie Pan Zdzisław Bocheński)nie bylo żadnego problemu. Proszę administratora o przekazanie serdecznych pozdrowień mojemu wychowawcy, Panu Antoniemu Kuźniarowi i Pani Beacie Kotelnickiej. Staszek Lubera”
“Jest to niesamowita szkoła i wspaniali nauczyciele”
“szkoła super sama chodzę dużo dzieci ale i dużo nowych znajomości.nauczyciele super. obiady mogą być. 2 dania polecam. wyposażenie klas w 100% poprawne. szkoła jak szkoła. biblioteki wyposażone w wiele ciekawych książek i po 30 egzemplarzy jednej lektury więc każde dziecko może sobie wypożyczyć za darmo. siłownia i duże wyposażenie sprzętu do w-f-u. dla mnie super polecam.”
“Chodzę tutaj do szkoły i wszystko co czytacie na tym "cudownym" Onecie to zwykła nagonka XD jak łatwo zmanipulować ludzi”
“Najlepszy klub BJJ na Podkarpaciu Mega profesjonalizm w każdym detalu Polecam !!!”