Przegląd katalogu
- 530 Łączna liczba firm
- 3.6 Średnia ocena
- 82% Z opiniami
- 44% Ze zdjęciami
Znaleziono 530 wyników
Przeglądaj stomatologia w województwie Podkarpackim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 530 wyników w województwie Podkarpackim. Średnia ocena 3.6/5 na podstawie 13,058 opinii i ocen.
“Profesjonalizm, życzliwość, kompleksowość usług zarówno podczas umawianych wizyt i wtedy gdy dojdzie do zdarzenia nieprzewidzialnego. Syn jest pacjentem Pana Doktora od około trzech lat i szczerze polecam usługi świadczone przez Pana Doktora tym wszystkim, którym zależy na zdrowych zębach i pięknym uśmiechu”
“Gorąco polecam. Podczas leczenia zęby zostały odtworzone w sposób estetyczny z zachowaniem ich właściwych kształtów co zostało bardzo wysoko ocenione przez ortodontę u którego leczyłem wadę zgryzu. Miła i profesjonalna obsługa z możliwością wykonania prześwietlenia na miejscu sprawia, że zostanę z rodziną pod opieką KRAWDENTU na dłużej.”
“Gabinet i wyposażenie na najwyższym poziomie. Ale na najwyższe, to jednak zasługuje podejście do klienta, pacjenta, człowieka. Szczególnie dla osób bojących się. Po prostu, jeśli nadal chcesz czymś gryźć a umierasz ze strachu, to wybierz NaturDent.”
“Świetny stomatolog, bardzo dokładny i profesjonalny, do każdego podchodzi z bardzo dużym entuzjazmem, zaangażowany, niezwykła precyzja, pięknie ukształtowane i wyszlifowane zęby po każdej wizycie. Gorąco polecam”
“Czas oczekiwania dość spory lecz naprawdę warto poczekać i bardzo porządnie i tanio zrobić zęby. Bardzo uprzejma pani.”
“Jestem po pierwszej wizycie i jestem zachwycona. Jeszcze nigdy nie trafiłam na gabinet gdzie tak cudownie ktoś obchodzi się z pacjentem. Wrócę na pewno jeszcze nie raz ☺️”
“Bardzo gorąco polecam. Nigdy nie została mi odmówiona pomoc. Pani Doktor jest bardzo ciepłą ,przemiła osobą. Oczywiście nie mogę pominąć również personelu ,który jest na najwyższym poziomie i jest również bardzo miły i pomocny.”
Tomczyk Dorota, lek. stomatolog, Tomczyk Marek, lek. stomatolog. Prywatny gabinet stomatologiczny to gabinet stomatologiczny nastawiony na jakość i komfort wizyty. W ofercie wyróżniają się leczenie kanałowe i zachowawcze.
“Od lat jestem pacjentką Pani Asi Kot.Wizyta w gabinecie jest zawsze przyjemna a Pani Asia bardzo profesjonalnie podchodzi do swojej pracy.Jest osoba rzetelną, miłą, służy pomocą i doradztwem.Jej podejście do pacjenta sprawia że z przyjemnością wracam na kolejne wizyty.Polecam Panią Asię Kot jak i również Panie pracujące w recepcji które także są pomocne.”
Artdent to gabinet stomatologiczny zapewniający spokojne i rzeczowe podejście. Zakres usług obejmuje leczenie zachowawcze, higienizacja. Priorytetem jest życzliwa atmosfera, rzetelna opieka nad pacjen...
Stomatologia Szeląg to gabinet stomatologiczny zapewniający spokojne i rzeczowe podejście. Zakres usług obejmuje leczenie zachowawcze, higienizacja. Priorytetem jest życzliwa atmosfera, rzetelna opiek...
April Stomatolog - Dentysta Stalowa Wola to gabinet stomatologiczny zapewniający spokojne i rzeczowe podejście. Zakres usług obejmuje leczenie zachowawcze, higienizacja. Priorytetem jest życzliwa atmo...
Gabinet stomatologiczny lek. stom. Marta Zawół-Brulińska to gabinet stomatologiczny zapewniający spokojne i rzeczowe podejście. Zakres usług obejmuje leczenie zachowawcze, higienizacja. Priorytetem je...
Bednarz Stomatologia || Implanty zębów || Chirurg Stomatolog to gabinet stomatologiczny nastawiony na jakość i komfort wizyty. W ofercie wyróżniają się leczenie kanałowe i zachowawcze. To przestrzeń,...
UNIDENT Bartosz Dziuba - Stomatolog, Protetyka, Implanty - Mielec to gabinet stomatologiczny nastawiony na jakość i komfort wizyty. W ofercie wyróżniają się leczenie kanałowe i zachowawcze, higienizacja i profilaktyka oraz przyjazne dzieciom.
PRO SMILE Implanty, Stomatologia Mielec to gabinet stomatologiczny nastawiony na jakość i komfort wizyty. W ofercie wyróżniają się implanty i protetyka, leczenie kanałowe i zachowawcze oraz chirurgia stomatologiczna.
“Chciałbym bardzo podziękować za pomoc udzieloną mi w klinice Primadent przez panią dr Górowską. Rok temu miałem usuwane dwie ósemki w innym mieście i przeżyłem horror. Długo wahałem się z decyzją do kogo zgłosić się. Polecono mi pani doktor Górowską z kliniki Primadent w Rzeszowie. Jestem z Wrocławia i do Rzeszowa w 1 str mam 400 km to mimo odległości uważam, że była to najlepsza decyzja. Cały proces leczenia (od diagnozy po wykonanie zabiegów) został przeprowadzony na najwyższym poziomie, z dbałością o każdy szczegół. Mimo moich obaw, wszystkie procedury były praktycznie bezbolesne, co jest ogromnym plusem dla osób wrażliwych. Zarówno Pani Doktor, jak i asystentka stworzyli ciepłą i komfortową atmosferę, co znacznie zredukowało mój stres związany z wizytą. Jestem zachwycony efektem końcowym i z czystym sumieniem polecam tego specjalistę każdemu, kto szuka kompetentnego i empatycznego dentysty chirurga. To była najlepsza decyzja dotycząca zdrowia moich zębów. Dziękuję!”
“Polecam z całego serca Panią Izę Kochman. Jest niesamowitym stomatologiem, chyba rzadko spotykanym w tych czasach...”
“Świetny specjalista, bardzo sympatyczny Pan Doktor. Poszedłem do Pana Doktora z polecenia i jestem bardzo zadowolony z wizyty.”
“Pani Doktor jest przemiła, o wszystkim, podczas leczenia, informuje na bieżąco. Dodatkowo Pani Asystentka również dba o komfort pacjenta. Jako osoba panicznie bojąca się dentysty... polecam całym serduszkiem. :)”
“Robiłam sobie higienizacje jamy ustnej u p. Dominiki, jestem mega zadowolona rezultatem. Lepszej higienistki to trudno sobie wyobrazić. Polecam z całego serca. P.S Znalazłam swoją klinikę.❤️”
“Moje doświadczenie z Panią Dr Klimowicz było cudowne . Wszystko przebiegało sprawnie ,bez bólu i w bardzo przyjaznej atmosferze. Podejście Pani doktor sprawia że nawet stresująca wizyta staje się o wiele bardziej komfortowa .Na każdym etapie leczenia wszystko zostało mi dokładnie wytłumaczone przez co czułam ,że jestem w dobrych rękach. Zdecydowanie polecam każdemu, kto szuka profesjonalnego i troskliwego dentysty ❤️”
“Bardzo polecam. W sytuacji gdy zadzwoniłam zaraz po wyjściu z pogotowia z zapaleniem zęba Panie postarały się o załatwienie szybko wizyty.Leczenie przebiegło naprawdę sprawnie i dobrze. Wszystko zostało mi dokładnie wytłumaczone jak i jasno podany kosztorys za wizyty. Co do ceny są naprawdę w porządku. Trzeba sobie zdać sprawę że to przychodnia prywatna i wszystko kosztuje lecz spotkałam się z już z droższą wyceną a mniej profesjonalną obsługą. Naprawdę jestem miło zaskoczona :)”
“Klinika na Skale Światową 7 dni w tygodniu lekarzy ze wszystkich specjalizacji w jednym miejscu Lekarze i cała obsługa poziom Światowy sprzętowo też świetnie wyposażona oby tak dalej będę tutaj do końca życia pacjentem cenie sobie współprace z Profesjonalistami i po wielu latach wreszcie na takich trafiłem Pozdrawiam i do zobaczenia już niedługo :)”
“Wizyta u pani doktor była bardzo komfortowa. Cały zabieg przebiegł spokojnie, a atmosfera w gabinecie sprawiła, że poczułam się bezpiecznie. Pani dentystka bardzo delikatna i profesjonalna.”
“Polecam doktora Dubiela – zarówno w leczeniu kanałowym, jak i w codziennej pielęgnacji zębów. Moja pierwsza wizyta odbyła się w 2021 roku i obejmowała powtórne leczenie kanałowe oraz wymianę korony. Do dziś wszystko trzyma się świetnie, a kanał jest w pełni wyleczony. Od tamtej pory regularnie odwiedzam gabinet – powierzam doktorowi swoje zęby i korzystam także z profilaktycznych zabiegów. Doktor Dubiel jest sumienny, odpowiedzialny i doskonale zna się na swojej pracy. Z pełnym przekonaniem polecam!”
“Pełny profesjonalizm, odwaga w podejmowaniu trudnych przypadków i ujmująca życzliwość. Polecamy ten zespół każdemu, kto szuka kliniki stomatologicznej na najwyższym poziomie. L. i W. Kocyłowscy”
“Od prawie 20 lat korzystam z fachowej wiedzy i doświadczenia zawodowego Pani Doktor Moniki i nigdy sie mie zawiodłem.”
“Przypadek sprawił, że trafiłam do tego gabinetu, gdy potrzebowałam pilnej wizyty i zostałam na dłużej. Po konsultacji okazało się, że potrzebne będzie leczenie kanałowe. Samo leczenie zostało przeprowadzone bardzo profesjonalnie - bezboleśnie, pod mikroskopem i w koferdamie. Aktulnie jestem po komplekowym leczeniu próchnicy. Każdy zabieg był dokładnie omówiony przez Pana Doktora i przez to czułam mniejszy stres w trakcie. Atmosfera podczas wizyt była przyjazna, dzięki cudownym lekarzom, którzy są empatyczni i wkładają całe serce w wykonywaną pracę - do tego są profesjonalni w tym, co robią. To dzięki Pani Dr Izabeli i Panu Dr Piotrowi wizyta u dentysty nie wiąże się już z ogromnym stresem. Z całego serca polecam!”
“Polecam NeuroDental. Jestem zachwycony podejściem pełnym życzliwości i zrozumienia, a przedewszystkim za profesjonalizm w wykonywanych zabiegach ze strony doktor Marty i doktora Łukasza, nie zapominając o najlepszych asystentkach, które uzupełniają cały zespół. Pozdrawiam serdecznie wraz z żoną i gorąco polecam każdemu kto szuka idealnego miejsca na odzyskanie pięknego uśmiechu szybko i bezboleśnie.”