Przegląd katalogu
- 350 Łączna liczba firm
- 3.6 Średnia ocena
- 83% Z opiniami
- 71% Ze zdjęciami
Znaleziono 350 wyników
Przeglądaj sklepy dla dzieci w województwie Podkarpackim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 350 wyników w województwie Podkarpackim. Średnia ocena 3.6/5 na podstawie 43,132 opinii i ocen.
“Jestem stałą Klientką sklepu Smyk w CH PLAZA. Przemiła obsluga, ktora zawsze służy pomocą, duzy asortyment i możliwość wyboru zarówno w zabawkach, ubraniach oraz akcesoriach. Dzisiejsze kolejne zakupy jak zawsze udane i dzieci bardzo zadowolone. Polecam!”
“Bardzo miła obsługa, bardzo pomocna zastępczyni kierowniczki, z uśmiechem doradziła w każdej kwestii. Serdecznie polecam”
“Dzięki Bogu, doskonała obsługa, dużo cierpliwości i uśmiechu!!!”
“Polecam. Niskie ceny, fachowa obsługa. Wszystko super.”
“Dużo fajnych zabawek dla dzieci, i tych logicznych które łączą naukę z zabawą, rozwijając myślenie dziecka. Miła obsługa.”
“Bardzo pomocna obsługa, chętna, aby doradzić. Z pewnością wrócę po więcej prezentów dla swojego chrześniaka. Polecam każdemu kto szuka prezentu dla dziecka.”
“Polecam miła atmosfera oraz profesjonalne podejście do klienta.”
“Bardzo duży wybór odzieży dziecięcej! Mają firmę Mayoral Abel&Lula i mnóstwo innych! Przemiła obsługa!”
“Miła i pomocna obsługa, świetny wybór asortymentu w sklepie. Polecam”
“Zawsze świeże wędliny (zwłaszcza lokalne) i sery - przemiłe panie za ladą, dobrze doradzą, nie złoszczą się na prośby o cienkie krojenie czy zapakowanie hermetyczne i jakoś tak zawsze uśmiechnięte, nie odnosi się wrażenia że siedzą tam za karę).dobrze zaopatrzony sklep, pomimo niedużej powierzchni różnorodność towarów jest duża (szacunek za mąkę do pizzy, herbatę rooibos, mleko sojowe czy produkty eko). świetnej jakości owoce i warzywa :)”
“Wiele produktów w bardzo dobrych cenach, duży przestronny sklep.”
“Doskonała obsługa znająca się na panujących i zmieniających się trendach mody świetnia atmosfera - mąż zachwycony ! Polecam !”
“Sklep na piątkę, posiada prawie wszystko, fajnie poukładany, w miarę tanii i ma tanią i dobrą stację benzynową. W środku również kwiciarnia, poczta, kantor, apteka i kilka sklepów odzieżowych oraz Restauracji. Przejściem obok sklep z narzędziami i budowlany. Ogromny parking”
“Ogólnie wszystko super, miła obsługa dobry asortyment, tylko wędliny mogły by być lepsze, droższe i lepsze. Bo naprawdę ciężko kupić dobrej jakości szynkę chociaż tragedii nie ma bo w sasiednim sklepie jest dużo gorzej :p”
“Wczoraj (14.09.25) odwiedziłam sklep Auchan, ponieważ jako jeden z nielicznych był otwarty w niedzielę. Dział mięsny pozytywnie mnie zaskoczył – kupione świeże mięso idealnie sprawdziło się w domowym rosole, było delikatne i bardzo smaczne. W bistro skusiłam się na sałatkę z kurczakiem – świeża, dobrze skomponowana i świetna na szybki posiłek w ciągu dnia. W piekarni natomiast szybko przygotowywane, świeże pieczywo trafiało prosto na półki – bułki były chrupiące i jeszcze lekko ciepłe. Zakupy jak najbardziej udane.”
“Obsługa bardzo miła i pomocna, ciężko spotkać taką w innych sklepach, nawet Calzedonii w innych miejscach. Zakupy udane i na pewno nie ostatnie. Polecam!”