Przegląd katalogu
- 662 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 88% Z opiniami
- 61% Ze zdjęciami
Znaleziono 662 wyników
Przeglądaj notariusz i prawnik w województwie Podkarpackim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 662 wyników w województwie Podkarpackim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 20,611 opinii i ocen.
“Od dwóch lat ubezpieczam auto w "Ubezpieczenia Paweł Szpunar " , rzetelna obsługa klienta wręcz na najwyższym poziomie ,a co najważniejsze bardzo konkurencyjne ceny w stosunku do innych ubezpieczalni :). . Szczerze polecam!!”
“Pani Notariusz Dominika Chodorowska-Kozioł to prawdziwa profesjonalistka. Cała procedura przebiegła sprawnie, rzeczowo i w bardzo miłej atmosferze. Wszystko zostało dokładnie wyjaśnione, bez pośpiechu, z pełnym zaangażowaniem i dbałością o każdy szczegół. Widać, że Pani Dominika ma ogromną wiedzę i doświadczenie, a do tego podchodzi do klienta z szacunkiem i empatią. Zdecydowanie polecam – to notariusz, któremu można w pełni zaufać!”
“Polecam Pana Mecenasa. Bardzo zyczliwy i pomocny wyjaśnia wszystkie wątpliwości. Pełen profesjonalozm. Podejście i kontakr super.”
“Z pełnym przekonaniem polecam Mecenasa Mateusza Kozimor, który prowadził moją sprawę dotyczącą kredytu frankowego. Profesjonalizm, rzetelność oraz świetna organizacja pracy sprawiły, że cała procedura przebiegła sprawnie i – co bardzo istotne – zakończyła się sukcesem w niespełna rok. Kontakt z kancelarią był wzorowy – Pan Mecenas zawsze oddzwaniał, odpowiadał na wiadomości i cierpliwie wyjaśniał wszystkie kwestie, które budziły moje wątpliwości. Czułem się zaopiekowany na każdym etapie postępowania. Polecam z pełnym przekonaniem każdemu, kto szuka skutecznego i zaangażowanego adwokata w sprawach frankowych.”
“Problemem bylo dla mnie zrozumienie mojej sytuacji prawnej. Uzyskalam przejrzyste wyjasnienie problemu oraz profesjonalną poradę. Bardzo dziekuję i polecam.”
“Serdecznie polecam. Pełen profesjonalizm, sprawa załatwiona szybko i sprawnie. Pani Joanna to bardzo konkretna i rzeczowa osoba. Skuteczność w działaniu.”
“Bardzo polecam! W kancelarii spotkałem się z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Pani notariusz posiada ogromną wiedzę oraz doświadczenie jest również pomocna i uprzejma. Polecam każdemu, kto szuka solidnego i zaufanego notariusza.”
“Polecam Panią Ewelinę. Profesjonalne podejście do sprawy oraz zaangażowanie. Bardzo dobry kontakt z klientem, uśmiechnięta i bardzo sympatyczna osoba. Z wielką przyjemnością polecam Panią Ewelinę. Bardzo dziękuję za wygraną sprawę.”
“Pani Mecenas była niezwykle pomocna w mojej sprawie na każdym etapie mogłam liczyć na jej wsparcie, jasne wyjaśnienia i pełne zaangażowanie -profesjonalizm połączony z empatią. Zdecydowanie polecam”
“Pełen profesjonalizm. Od początku do końca. BUM!!! I Bank Millenium padł. Umowa frankowa unieważniona. Odzyskane pieniądze i spokojny sen. Odwołanie banku niczego nie zmieniło. Dziękuje panie Mecenasie.”
“3 akt notarialny w okresie 20 lat i jak zwykle wszystko fachowo i profesjonalnie. Polecam”
“Profesjonalna i szybka obsługa, zadowalające ceny, a przede wszystkim świetne podejście do klienta! Polecam Panią Notariusz!”
“Bardzo dobra ubezpieczalnia ;) zawsze miło i pomocnie.”
“Profesjonalna obsługa . Szybki kontakt . Minimum formalności , 100 procent skuteczności . Polecam z ręką na sercu .”
“Super obsługa od wielu lat! Gorąco polecam!!”
“Polecam Kancelarię Pani Katarzyny. Bardzo dobry kontakt oraz szybkie i skuteczne załatwienie powierzonej sprawy.”
“Miejsce kultu religijnego - kościół z pierwszej połowy XVIII wieku w stylu barokowym z pięknymi zdobieniami.”
“Nie da się opisać słowami więcej takich profesjonalnych jak ta kancelarii prawnych w Polsce”
“Pełen profesjonalizm i rzetelność! Niezwykła kompetencja i indywidualne podejście do klienta sprawia, że czuję się zaopiekowany na każdym etapie współpracy. Doradztwo jest zawsze trafne i dostosowane do potrzeb, co skutkuje wymiernymi korzyściami. Zdecydowanie polecam każdemu, kto szuka solidnej i profesjonalnej obsługi prawno-podatkowej! Zasłużone 5 gwiazdek!”
“Pan Przemysław jest profesjonalny, rzetelny, a przy tym wszystkim bardzo empatyczny. Dziękuję jeszcze raz za pomoc, zawsze będę Pana polecać !”
“Duże doświadczenie oraz ogromna wiedza prawnicza. Pani adwokat wie chyba wszystko. Organizacja na wysokim poziomie, sprawa została bardzo szybko rozwiązana na moją korzyść. Gorąco polecam!”
“I would like to sincerely thank the notary for the professional and efficient service. All the formalities were handled quickly and without any issues. I especially appreciate the friendly atmosphere and the kindness of the staff, which made the entire process comfortable for me. I highly recommend! /// Chciałbym serdecznie podziękować Notariuszowi za profesjonalną i sprawną obsługę. Wszystkie formalności zostały załatwione szybko i bez żadnych problemów. Szczególnie doceniam przyjazną atmosferę oraz życzliwość personelu, co sprawiło, że cała procedura była dla mnie komfortowa. Zdecydowanie polecam!”
“Bardzo polecam, profesjonalna obsługa.”
“Jestem bardzo wdzięczna panu mecenasowi. Przez cały tok postępowania odpowiadał na bieżąco na moje wszelkie pytania i wątpliwości. Usługa realizowana profesjolnie, rzeczowo, bez narażania klienta na nadmierne koszty. Bardzo polecam”
“Zdecydowanie polecam kancelarię. Pan Mikołaj ma bardzo profesjonalne podejście do swojego zawodu - wszystko załatwione bardzo sprawnie i w terminie. Stały kontakt .Każdy etap procesu został mi dokładnie wyjaśniony. Do tego bardzo przyjazne podejście i serdeczność.”
“Zgłosiłem się z problemem podziału majątku i otrzymałem konkretne wsparcie. Kancelaria rzetelna, terminowa i skuteczna.”
“Witam Polecam kancelarię a szczególnie Panią Dr. Agnieszkę Sznajder. Dzięki jej wiedzy, doświadczeniu oraz skutecznym odwołaniu jakie przygotowała wygraliśmy z Organem publicznym co jest niezwykle trudne. Jeszcze raz dziękuję i życzę dalszych sukcesów Tomek”
“Polecam syna jako adwokata. Ludzie zadowoleni zwłaszcza z odszkodowań z OC sprawcy”
“Zakup naszej nowej Skody przebiegł szybko i bezboleśnie, a to za sprawą pana Patryka Piwko, który przeprowadził nas przez cały proces zakupowy, od złożenia zamówienia po odbiór auta w salonie. Pan Patryk to kompetentny i profesjonalny sprzedawca, który wie jak nawiązać dobry kontakt z klientem, cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania, a jeśli czegoś nie wie, to nie udaje, że wie, tylko szuka rzetelnej odpowiedzi i takie właśnie podejście szanuję. Nie mieliśmy problemu na żadnym etapie, żaden telefon nie pozostawał bez reakcji. Jesteśmy bardzo zadowoleni, wdzięczni i na pewno będziemy polecać pana Patryka.”
“nowoczesny budynek, duży parking”