Przegląd katalogu
- 140 Łączna liczba firm
- 2.5 Średnia ocena
- 63% Z opiniami
- 33% Ze zdjęciami
Znaleziono 140 wyników
Przeglądaj ginekolog w województwie Podkarpackim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 140 wyników w województwie Podkarpackim. Średnia ocena 2.5/5 na podstawie 1,682 opinii i ocen.
“najlepszy ginekolok w rzeszowie bardzo mily bardzo mi pomogl polecam”
“Polecam z czystym sumieniem Pana Doktora! Miły, kulturalny. cierpliwy, rzeczowy. Badanie przebiegło w miłej atmosferze. Od początku prowadził moją ciąże, zaopiekował sie mną i moim maleństwem podczas porodu w szpitalu dzięki czemu czułam się bardzo bezpiecznie. Serdecznie polecam.”
“To jedyne miejsce, gdzie lekarz traktuje pacjenta jak człowieka. Co bardzo cenię, szczególnie jeśli chodzi o ginekologię. Do tego zaordynowane leczenie POMAGA.”
“Bardzo gorąco polecam Panią Doktor. Przemiła kobieta ,która potrafi pomóc i doradzić.”
“Moja pierwsza wizyta i na pewno nie ostatnia. Bardzo polecam, wizyta sprawna Pan doktor bardzo sympatyczny, wszystko dokładnie wytłumaczył;)”
“Bardzo dobry specjalista, wspaniały lekarz i życzliwy człowiek. Dziękujemy za pomoc, zaangażowanie i troskę.”
“Wspaniały lekarz, cudowny człowiek. Ciepły, kulturalny, odpowiada na wszelkie pytania, nie lekceważy pacjentki Wizyta u Pana Doktora to przyjemność”
“Pani Doktor to niezwykle profesjonalna i empatyczna specjalistka. Od pierwszej wizyty czułam się zaopiekowana i potraktowana z pełnym zrozumieniem. Pani Doktor wszystko dokładnie tłumaczy, odpowiada na każde pytanie i poświęca pacjentce tyle czasu, ile potrzeba. Widać, że podchodzi do swojej pracy z pasją i ogromnym zaangażowaniem. Dzięki jej indywidualnemu podejściu można czuć się swobodnie i bezpiecznie nawet w stresujących sytuacjach. Z całego serca polecam każdej kobiecie szukającej ginekologa, który łączy profesjonalizm z ludzkim podejściem.”
“Lekarz z powołania.Ma czas dla pacjenta przy tym bardzo miły. Odpowiada na wszystkie pytania nawet te banalne. Profesjonalista pod każdym względem. Gorąco polecam”
“Pełen profesjonalizm i miła atmosfera. Gorąco polecam Panią doktor wszystkim Paniom. Pani doktor odpowiada na pytania, tłumaczy, jest troskliwa i profesjonalna!!!”
“Bardzo profesjonalna podejście do pacjents”
“Bardzo dobry specjalista. Kompetentny, uprzejmy i zaangażowany.”
“Jestem pacjentką od kilku lat i wizyty zawsze przebiegały w miłej atmosferze,bez stresu,badanie bezbolesne.Pani Doktor posiada dużą wiedzę i doświadczenie,zawsze służy radą i pomocą.W nagłych sytuacjach zawsze znajdzie czas na wizytę mimo licznych obowiązków.”