Przegląd katalogu
- 75 Łączna liczba firm
- 3.5 Średnia ocena
- 80% Z opiniami
- 56% Ze zdjęciami
Znaleziono 75 wyników
Przeglądaj freight transportation w województwie Podkarpackim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 75 wyników w województwie Podkarpackim. Średnia ocena 3.5/5 na podstawie 1,457 opinii i ocen.
“Obsługa na wysokim poziomie, świetne ceny.”
“Super transport wszystko do wiezione w ekspresowym tempie. Szczerze polecam.”
“Polecam prowadzą mi auto 13.6m. Dobre warunki i s-konto. Szybka płatność. Dobry płatnik. Polecam współpracę.”
“Polecam zawsze temat ogarnięty. Terminowy i rzetelny”
“Polecam współpracę z FROGSTRANS sp. z o.o. Współpracowałem z Panem Robertem Żabczyńskim jasna i klarowna współpraca, zero problemów. Nic tylko robić”
“Ciekawe nietrywialne wycieczki autorskie. Morze emocji i wspaniałych wrażeń. Przyjazny i serdeczny stosunek nie jako turystów, ale jako przyjaciół. Ola i Michał, bardzo dziękujemy. Nie mogę się doczekać następnego spotkania!”
“Profesjonalizm na najwyższym poziomie”
“Rewelacyjna spedycja , profesjonalizm na najwyższym poziomie światowym, Pani Kasia i Pan Bartek to ludzie z odpowiednimi kwalifikacjami na wykonywanych stanowiskach , decyzyjność i rzetelność to cecha której w dzisiejszym świecie na próżno jest szukać , w tej firmie to norma . Polecam i życzę dalszych sukcesów oraz nie obniżania jakości”
“Serdecznie polecam, płatności zawsze na czas, rewelacyjny kontakt ze spedytorami”
“Wszystko działa jak należy, bez kolejek. Paczka nadana poniżej minuty :)”
“Dobra Firma działa można się dogadać”
“Polecam, pełen profesjonalizm, super kontakt”
“Fajna nie elektryczna Przeprawa promowa dzięki której można się ciągnąć w czasie miła obsługa możliwość przeprawienia się osobowo łódka pchaną tyką po za tym fajne ciche miejsce z pięknymi widokami polecam przeprawę jak i widoki”
“Rzetelny przewoźnik i dobra spedycja. Polecam.”
“Polecam, bardzo dobry płatnik :)”
“Polecam wszystko na najwyzszym poziomie.”
“Bardzo polecam! Zawsze wszystko szybko i sprawnie!”
“Wszystko jak najbardziej ok. Zero problemów nadana dzień wcześniej odebrana następnego dnia. Pracownik pomógł mi nr tyle ile mógł.Mysle ze trochę ludziom się miesza zamawiają słonia i oczekują go następnego dnia... Dlatego też dają takie oceny.”
“Miła współpraca z Panią Beata, bez żadnych problemów”