Przegląd katalogu
- 161 Łączna liczba firm
- 3.5 Średnia ocena
- 82% Z opiniami
- 55% Ze zdjęciami
Znaleziono 161 wyników
Przeglądaj szpital w Gnieznie, Wielkopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 161 wyników w Gnieznie, Wielkopolskie. Średnia ocena 3.5/5 na podstawie 7,133 opinii i ocen.
“Depilacja laserowa chodziła mi po głowie od dawna. Skusiłam się na promocję i mimo obaw, że będzie bolało, poszłam. Dziś mogę powiedzieć, że nie ma czego się bać ani krępować. Zabieg, dla mnie, zupełnie bezbolesny, bardzo miła atmosfera dzięki Pani Kasi:) Umówiłam się na kolejne wizyty i jestem bardzo zadowolona z efektów:) Polecam serdecznie!”
“Pani drPopczynska. Cudowna lekarka i kobieta anioł. Polecam w 100% pod każdym względem. Również panie w rejestracji bardzo miłe i pomocne.”
“Mama trafiła na oddział kardiologiczny z podejrzeniem zawału serca. Na szczęście wszystko zakończyło się pomyślnie, a duża w tym zasługa całego personelu. Już od pierwszego kontaktu spotkaliśmy się z błyskawiczną i profesjonalną reakcją – karetka pojawiła się bardzo szybko, a ratownicy i zespół SOR okazali ogromne zaangażowanie i empatię. Lekarze, pielęgniarki oraz cały personel oddziału kardiologicznego zasługują na najwyższe słowa uznania. Wszyscy byli niezwykle uprzejmi, kompetentni i troskliwi. Oddział jest nowoczesny, czysty i dobrze wyposażony – widać, że panuje tu porządek i dbałość o pacjenta. Czułem, że Mama znajduje się w najlepszych rękach. Dziękujemy całemu zespołowi za profesjonalną opiekę i serdeczność!”
“Pani Kinga jest jedną z niewielu osób, o których szczerze i z przyjemnością mogę wystawić wspaniałą opinię. Od lat mniej lub bardziej pojawiałam się u dermatologów. W ciągu ostatnich kilku miesięcy znów pojawił się u mnie problem z trądzikiem, którego stan pogorszył się znaczenie po wizycie u jednego z najlepiej ocenionych dermatologów w Poznaniu, gdzie 5-minutowa konsultacja kosztowała tyle samo co kilkugodzinna konsultacja u Pani Kingi (nie było też żadnych zaleceń w kwestii odżywiania czy pielęgnacji twarzy). Pani Kinga wypytała mnie o wszystko: dietę, wyniki badań (zleciła też dodatkowe), pielęgnacje twarzy (łącznie z przeglądem wszystkich moich kosmetyków), higienę np. ręczników, poduszek, rozmawiałyśmy o nawodnieniu, suplementacji, problemach zdrowotnych u mnie i w rodzinie, moich obserwacjach i przeprowadziła mnie krok po kroku po pielęgnacji skóry twarzy. Czułam jej serce, a to tak rzadko się teraz zdarza. Jej szczera chęć pomocy, ogromna wiedza, zaangażowanie i uśmiech od razu dodały mi otuchy. Tak źle prowadzona przez lata, nie mogłam poradzić sobie z moją cerą, co znacznie wpłynęło na mój stan emocjonalny. W końcu trafiłam na kogoś, komu w pełni zaufania powierzyłam opiekę nad moją cerą. Oby coraz więcej było takich ludzi we wszystkich usługach! Szczerze i pięknie polecam. :)”
“Bardzo polecam Profesjonalna obsługa Pan Doktor empatyczny oraz bardzo mądry Doskonały fachowiec W końcu jestem zdrowa Dziękuję Rekomenduję”
“Pani Małgorzata z rejestracji, niesamowity człowiek z wielkim sercem. Dobro podobno wraca, mam nadzieję, że do Pani wróci wszystko co najlepsze. Takich ludzi naprawdę brakuje.”
“Profesjonalna, miła obsługa i doradztwo. Szczerze polecam. Bardzo dobra organizacja w tych trudnych czasach pandemii.”
“Wspanialy doktor nigdy nie odmawia pomocy szkoda ,że już go nie zobaczymy”
“Serdecznie polecam. Profesjonalne podejście do klienta! Bardzo pomagają mi z naprawą pleców gdzie wszystko już zawiodło ! Akdemia Sportu Gniezno”
“Bardzo profesjonalne i empatyczne podejście do pacjenta z chorobą psychiczną i urazem nogi. Przystępne przekazywanie wiedzy o stanie zdrowia, jego opiekunowi. Wielki szacun i wielkie dzięki. Polecam z całego serca”
“Bardzo miła obsługa i pomoc przy załatwieniu wszelkich spraw”
“Szczerze polecam, szybkie i duze wsparcie w aytuacji awaryjnej. Pełen profesjonalizm!”
“Pierwszy raz skorzystaliśmy z usług Expectum Ubezpieczenia i naprawdę jesteśmy zadowoleni. Współpraca z Panem Filipem na wysokim poziomie. Polecamy z czystym sumieniem”
“Jestem po konsultacji podologicznej i mimo stresu na początku z gabinetu wyszłam zachwycona! Profesjonalne podejście do problemu, Pani od razu wiedziała co jest nie tak, wszystko wytłumaczyła lepiej niż można było się spodziewać, była otwarta na pytania i w razie problemów kazała się kontaktować. Jestem niesamowicie zadowolona i na pewno będę wracać”
“Zawsze profesjonalnie w miłej atmosferze a co najważniejsze dolegliwości znikają "od ręki" . Zdecydowanie polecam !!!!”
“Bardzo polecam współpracę z Panem Filipem. To niezwykle kompetentny, rzeczowy i holistyczne patrzący na pacjenta specjalista. Wizyta odbyła się punktualnie, w przyjaznej atmosferze, gabinet również bardzo przyjemny. Pan Filip potrafi słuchać, wyciągać wnioski i co dla mnie najważniejsze - skutecznie przywracać sprawność po kontuzji :)”
“Bardzo polecam ten gabinet! Pani Ewelina działa cuda. Przychodząc na pierwsza wizytę byłam załamana stanem swojej cery. Dziś cieszę się piekna cerą. Dziękuje z całego ❤️!”
“Polecam Panią Beatę, bardzo sympatyczna i kompetentna osoba, chętnie poświęca czas klientowi, drąży temat jeśli czegoś bardziej konkretnego klient potrzebuje.”
“Polecam Panią podolog Marikę. Jest młodą, bardzo profesjonalną i kompetentną osobą. Imponuje posiadaną wiedzą, a wykonywana przez nią praca jest jej pasją. Podczas wizyt panuje przyjazna atmosfera.”
“Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Profesjonalny fizjoterapeuta, cenne wskazówki do pracy z dzieckiem . Wlasciwy człowiek na właściwym miejscu. Szczerze polecam!”
“Serdecznie polecam Pawła. Ból lędźwi jak ręką odjął :)”
“Bardzo polecam Panią Nataszę. Według mnie najlepszy logopeda w Gnieźnie. Profesjonalne i indywidualne podejście do dziecka i jego problemów. Do tego bardzo ciepła osoba podchodząca do swojej pracy z dużą pasją i ogromnym zaangażowaniem. Dzięki Pani Nataszy mój syn w bardzo krótkim czasie zaczął mówić, a był dzieckiem nie mówiącym. Syn uwielbia chodzić na zajęcia do Pani Nataszy i z tygodnia na tydzień coraz lepiej i więcej mówi.”
“Serdecznie polecam Panią Magdalenę. Profesjonalne podejście, ogromna wiedza, super podejście i miła obsługa. Widać pełne zaangażowanie i troskę o pacjenta.”
“Przychodnia godna polecenia. W rejestracji panie odbierają telefon. Pani dr Żukowska Wąsik najlepsza-pomocna, leki prawidłowo dobrane, zawsze znajdzie czas dla pacjenta.”
“Korzystam z usług już długo,jestem za każdym razem zadowolona z usług i polecam, Panie zawsze uprzejme i z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Pozdrawiam serdecznie”
“Najlepszy lekarz pediatra, tylko do pani doktor mam zaufanie. Zawsze trafna diagnoza i dobrze dobrane leki. Korzystamy z wiedzy i doświadczenia pani doktor już 15 lat i mam nadzieję, że jeszcze długo będzie służyć pacjentom.”
“Pan Michał wykazał się ogromnym profesjonalizmem i empatią. Dzięki jego trafnej diagnozie oraz fachowemu podejściu mój piesek otrzymał właściwą pomoc, a jego stan znacząco się poprawił. Widać, że pan Michał ma nie tylko wiedzę, ale i serce do zwierząt. Z całego serca dziękuję i szczerze polecam każdemu opiekunowi czworonoga.”
“Bardzo fachowa obsługa polecam pan Robert zana się na tym co robi”