Przegląd katalogu
- 109 Łączna liczba firm
- 3.5 Średnia ocena
- 77% Z opiniami
- 60% Ze zdjęciami
Znaleziono 109 wyników
Przeglądaj szpital w Środa Wielkopolskie, Wielkopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 109 wyników w Środa Wielkopolskie, Wielkopolskie. Średnia ocena 3.5/5 na podstawie 2,428 opinii i ocen.
“Polecam ten Gabinet, tą Fizjoterapeutkę ! Niesamowita, szeroka wiedza na temat ciała człowieka, a także korelacji różnych kontuzji rzutujących dalej na dane objawy, które właśnie Joanna bez problemu podczas kilku wizyt rozpracowywuje. Naprawdę jestem dozgonnie wdzięczny za pomoc w wielu wyleczonych urazach, niestety nie jestem czasami ich w stanie uniknąć, ale wiem gdzie mogę zgłosić się (po) PoMoc ;-) Twoja praca ma niesamowity sens, brawo i keep going :)”
“Bardzo polecam, akupunktura od Pani Agnieszki zmieniła moje życie na dużo lepsze. Nie tylko profesjonalne podejście ale również ogrom empatii.”
“Świetny gabinet i bardzo życzliwe specjalistki”
“Całym sercem polecam Centrum Trychologiczne Anastazji Nitsche. Wieloletnie doświadczenie i wiedza specjalistki idą w parze z empatią i ogromem serdeczności. Dwoje dzieci z problemami - diagnoza - skuteczne leczenie. Rewelacja!”
“Podoba mi się mistrz, który wie jak podejść do każdego!! Pracuje z wysoką jakością i po przystępnych cenach!”
“Czy mogę prosić o jakiś kontakt do poradni bo ten który jest podany jest nieprawidłowy”
“Szybko i rzeczowo bardzo dobry kontakt i co najważniejsze bez naciągania”
“Byłam operowana w czasie pandemi i nigdy nie powiem złego słowa na szpital przeszłam już sześć operacji i nigdy nie spotkałam się z tak przychylnym personelem co do pacjentów a dr. Stawicki to lekarz pierwsza klasa i nie jeden doktorek powinien brac przyklad. Pozdrawiam cały personel i oczywiście Pana dr. Stawickiego”
“Bardzo fajny starszy doktor, praktyk z trafnymi spostrzeżeniami i dobrą diagnozą, dziękujemy za wizytę. Pozdrawiamy Franciszek z Tatą.”
“Wspaniale miejsce pyszna kawa i profesjonalne zabiegi”
“Świetna agencja ubezpieczeniowa. Panie to odpowiednie osoby na odpowiednich stanowiskach. Świetnie doradzą i pomogą wybrać najlepsze warunki ubezpieczenia. Polecam.”
“Pracownia piękna hmm chyba nazwa już wyraża więcej niż tysiąc słów. Usługi wykonywane są na wysokim poziomie na kosmetykach z górnej półki - dziewczyny wiedzą co robią i robią wszystko, aby każdy klient wyszedł zadowolony. Miejsce jest w 100% godne polecenia!!!”
“Bardzo miła atmosfera. Bardzo polecam.”
“Nowy SOR robi wrażenie - jak najbardziej na plus jednak najbardziej liczy sie w takim miejscu pomoc medyczna. Pani ratowniczka z wczorajszego dyżuru w pełni kompetentna nie raz mogłam już zaznać jej wiedzy medycznej. Martwi mnie brak oddziału alergologi, ponieważ mimo przedstawianych dokumentów i zespołu ustno- gardłowego prowadzącego do anafilaksji często jest mi wmawiana nerwica - w co swego czasu wierzyłam. Brak wiedzy w tym temacie o nietypowych reakcjach wprowadza w nerwowość i myślę że powiat powinien zadziałać nad rozwinięciem personelu w tej kwestii. Oceniam na 5 ponieważ nie odmówiono mi pomocy ale proszę następnym razem nie podważać diagnozy specjalistów - alergię pokarmowe nie zawsze wiążą się z zaczerwienieniem, spadkiem ciśnienia i obrzękiem (wystarczy pobrać krew i zbadać przeciwciała w momencie występowania ) a nie przyjeżdżam bo miło mi spędzić parę godzin na nowym sorze :)”
“Bardzo profesjonalna obsługa grono młodych ludzi, gorąco polecam i zastanawiam się nad następną sesją.”
“Jeżeli chodzi o lekarza Pan Bartosz. Bardzo sumienny i profesjonalny. Z czym by się nie przyszło to zawsze pomorze i zadziała. ,,Przyszliśmy" za nim z innej przychodni w której pracował że względu na niego. Ale za to rejestracja masakra. Dzwoni się od 8 to telefon odłożony na bok. A jak już się dodzwoniłem o 8:30 to mam informacje że wyczerpał się limit miejsc i najlepiej przyjść następnego dnia o 8 rano. Nie rozumiem mam jechać 15 km aby się zarejestrować żeby później jeszcze czekać na wizytę. Po co pisać na stronie numer do rejestracji telefonicznej. Lekarz super rejestracja dno. 5 gwiazdek tylko dla lekarza.”
“Miła sympatyczna pomocna doktor Monika Englert Golon, polecam ❤”
“Najlepszy lekarz chodze do Pana Rowskiego od 13 lat polecam”
“Fachowa obsluga szczerze polecam”
“Mimo iż nie byłem umówiony, zostałem miło przyjęty i co najważniejsze ostrzyżony. Pani Svitlana bardzo profesjonalnie podeszła do wykonania usługi co sprawiło że salon opuściłem nie tylko z nową fryzurą ale i dobrym nastrojem na resztę dnia. Dodatkowym zaskoczeniem była cena wykonania usługi która w dzisiejszych czasach wydała się wręcz niska. Na pewno wrócę!”
“Polecono mi specjalistę pulmunologa z tej placówki. Czytając opinie o przychodni, zastanawiałam się, czy warto. No cóż.... ja bardzo dobrze trafiłam. Dodzwoniłam się bez problemu (dwukrotnie), panie w recepcji meeeega miłe. Pan doktor zrobił na mnie przeogromne wrażenie, holistycznym podejściem do pacjenta. Mam nadzieję, że efekty leczenia będą równie wspaniałe. Oby więcej takich specjalistów.”