Sklep Edit Styl
“Miła i fachowa obsługa, produkty dobrej jakości”
Znaleziono 8 wyników
“Miła i fachowa obsługa, produkty dobrej jakości”
“Profesjonalne podejście do klienta i świetna jakość ubrań. Polecam!”
“Uwielbiam ten butik❤️ Pani właścicielka Joanna to przemiła osoba, doradzi, profesjonalistką, zawsze dobrą cenę zaproponuje, kobieta z sercem na dłoni. Pani Blania kobieta z klasą, piękna,córki to naprawdę uwielbiam, nie dość że piękne to jeszcze bardzo inteligentne i wesołe dzirwczyny. Zawsze jest wesoło na transmisjach. Polecam z całego serca zakupy w tym wspaniałym butiku i pozdrawiam wszystkie Panie ❤️❤️❤️”
“Bardzo przyzwoity sklep często tam uczęszczam”
“Super obsługa i fajna bielizna ! Polecam serdecznie”