Przegląd katalogu
- 36 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 92% Z opiniami
- 69% Ze zdjęciami
Znaleziono 36 wyników
Przeglądaj sklep spożywczy w Suchy Lasie, Wielkopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 36 wyników w Suchy Lasie, Wielkopolskie. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 9,287 opinii i ocen.
“Przemiła profesjonalna obsługa i zadowalająca ilość towaru. Nie to co Jysk Panorama Poznań Górecka30 bardzo nie miła opryskliwa pani z obsługi”
“Od lat korzystam z produktów Leroy Merlin. Zawsze jestem bardzo zadowolona z jakości obsługi, a szczególnie chciałabym wyróżnić pana Grzegorza Jakś. Jest niezwykle pomocny, profesjonalny i zawsze służy radą, niezależnie od tego, jak skomplikowane są moje zamówienia. Dzięki jego wiedzy i zaangażowaniu, zakupy w Leroy Merlin stają się szybkie i bezproblemowe. Polecam każdemu, kto szuka solidnego wsparcia przy zakupach remontowych!”
“Super miejsce z bardzo przyjazną obsługą! Szeroki wybór win od konwencjonalnych po naturalne z małych, rodzinnych winnic. Wielbiciele wysokoprocentowych trunków na pewno znajdą też coś dla siebie. Atmosfera sklepu jest bardzo przyjemna – można spokojnie porozmawiać, zapytać o polecenia i dowiedzieć się czegoś ciekawego o winach. Trafiłem tutaj z polecenia znajomego i na pewno tu jeszcze wrócę.”
“dobre tracki, ale szkoda ze przedawkowal”
“Wasze rogale to mistrzostwo! Pyszne, świeże i naprawdę hojnie nadziane aromatycznym farszem. Zdecydowanie najlepsze rogale świętomarcińskie jakie jadłam!”
“Świetne miejsce z oryginalnym włoskim jedzeniem, dobrymi winami, fachową i bardzo miłą obsługą. Miejsce, gdzie spotkasz miłość do Włoch, dobrych produktów i dobrego jedzenia, a to wszystko za sprawą Właścicielki tego uroczego sklepu.”
“Szeroki wybór różnych alkoholi, bardzo pomocna, miła obsługa.”
“W końcu miejsce z materiałami budowlanymi w którym ktoś fachowo doradzi i pomoże. Mogę z czystym sumieniem polecić.”
“Bardzo miła obsługa. Pan Adam jest bardzo uprzejmy i chce tutaj jeszcze raz podziękować za pomoc w odbiorze paczki ;) Urodziny się udały ;) Do zobaczenia!”
“Znam tą piekarnię chleb ciepły i smaczny piękne pachnie,to nie stisko punk w galerii tylko z prawdziwą zdarzenia piekarnika gdzie gorący chleb jest poddawany..”
“Bardzo lubię ten sklep. Duża ilość produktów które w innych dyskontach nie są dostępne. Szczególnie jeśli chodzi o spożywkę. Często przyjeżdżam tu ponieważ w przeciwieństwie do Dealza w Pestce tu mona zrobić spokojnie zakupy. Sprzedający też raczej pomocni. Spory parking. Dla osób z autem świetne miejsce na zakupy.”
“Fajny, czysty z miłą obsługą, wygodnymi wózkami i dobrze zatowarowany. Wieczorami mało ludzi więc nie trzeba się przepychać. Polecam dla lubiących robić zakupy w spokoju”
“Duży sklep, miła obsluga, asortyment standard”
“Wszedłem, żeby sprawdzić godziny otwarcia i widzę, że jak ktoś ma zły dzień, to i miła obsługa sklepu jest mu wrogiem. Nigdy nie czekałem na kasie i zawsze byłem przyjemnie obsłużony. Poza tym od jakiegoś czasu, od miesiąca/dwóch sklep się poprawił, jest porządek, półki pełne. Chyba ktoś podkręcił obroty na Święta. Oby nie tylko.”
“Jest jedna zwykła kasa i jedna samoobslugowa co bardzo przyspiesza zakupy. Polecam.”
“Bardzo fajny sklep zachencam do odwiedzenia”
“Świetny sklep! Bardzo duży wybór towarów, pełny asortyment i przede wszystkim niskie ceny. Polecam na codzienne zakupy.”
“Bardzo polecam gdyż po zmęczeniu na pamptracku obok idę po wode”
“Miła obsługa fajny sklepik, ceny normalne.”
“najlepsza kawa i desery. gotów zapłacić każde pieniądze)))”
“Witam, chciałabym pochwalić panią Anię za miłą obsługę do klienta w sklepie Pepco w Galerii Sucholeskiej , pani Ania jest zawsze miła i uczynna , profesjonalnie odnosi się do klienta , oby taki zapał pozostał u pani na długo , pozdrawiam”
“Polecam sklep z szerokim wyborem żywności azjatyckiej oraz pieczywem. Zawsze świeże owoce i warzywa. Panie na mięsnym bardzo pomocne szczególnie dzisiaj w niedzielę oraz Pan kasjer bardzo miły i pomocny.”
“Polecam, często tu zaglądam i zawsze znajdę coś świetnego dla dzieciaczków.”
“Nowa kadra sklepu jest wspaniała mili, pomocni zawsze doradza. Pieczywo zawsze ciepłe wypieczone .wrócę tam napewno”