Gabinet Kosmetyczny "Nowa Ty"
“Mega polecam. Jestem bardzo zadowolona. Przejemna atmosfera; Fantastyczny klimat. Panie obie przesympatyczne. Profesjonalizm i wyczucie smaku w jednym!”
Znaleziono 12 wyników
“Mega polecam. Jestem bardzo zadowolona. Przejemna atmosfera; Fantastyczny klimat. Panie obie przesympatyczne. Profesjonalizm i wyczucie smaku w jednym!”
“Rewelacyjne podejście do klienta. Przesympatyczne panie. Wykonanie zabiegu i estetyka extra. Pozdrawiam”
“Serdecznie polecam! Makijaż na wesele wyszedł przepięknie – trwały, idealnie dopasowany i podkreślający naturalne piękno. Każdy był zachwycony efektem, a ja czułam się wyjątkowo i swobodnie przez całą noc. Pełen profesjonalizm, świetna atmosfera i ogromny talent – nie mogłam trafić lepiej!”
“Już na pierwszej wizycie Pani Kasia przeprowadziła szczegółową konsultację, oceniła stan mojej skóry i dobrała zabiegi idealnie do moich potrzeb. Zgodnie z jej zaleceniami wykonałyśmy serię nawilżających zabiegów odbudowujących barierę hydrolipidową. Efekt bardzo mi się podoba– skóra stała się gładka, promienna, już nie jest taka podrażniona i zaczerwieniona. Jestem bardzo wdzięczna za fachowe doradztwo, profesjonalne podejście i ciepłą atmosferę. Na pewno wrócę! Już niedługo zaczynamy kolejną serię zabiegów peelingu węglowego – nie mogę się doczekać efektów! Dodam jeszcze, że kolagen bardzo smaczny !”
“Bardzo miła atmosfera i profesjonalna obsługa. Gorąco polecam!!!”
“Polecam, miejsce stworzone z pasją miłością i zaangażowaniem. ❤️”
“Chciałam serdecznie polecić wszystkim ten salon. Ładna stylizacja paznokci. Bardzo miła sympatyczna obsługa. Piękne wnętrze oraz pyszna kawa. Jeszcze raz polecam i do zobaczenia w najbliższym czasie :)”
“Rytuał Plenitude to niesamowite przeżycie, masaż twarzy,szyi,dekoltu, głowy, stóp i uszu , pozytywne wibracje rezonują po calym ciele,aż do czubka głowy, a aromaty olejków aromatycznych i jedwabiste preparaty firmy Massada czynią cuda na skórze. Do tego,jak zawsze, niezawodny profesjonalizm P. Nadii i jej cudowne ręce i aura ... polecam z całego serca....”
“Ładny wystrój, klimatyczne miejsce, profesjonalna obsługa, pełen relaks. Polecam !”