Przegląd katalogu
- 56 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 91% Z opiniami
- 63% Ze zdjęciami
Znaleziono 56 wyników
Przeglądaj placówka gastronomiczna w Stęszewie, Wielkopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 56 wyników w Stęszewie, Wielkopolskie. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 9,402 opinii i ocen.
“Świeże owoce i warzywa, dobre surówki i kiszonki, wędliny z małej lokalnej masarni oraz podstawowe produkty spożywcze. Ceny niewygórowane, możliwość płatności kartą. Wszystko czego potrzeba w jednym miejscu.”
“Zamówiona na święta garmażerka bez zastrzeżeń - duże porcje, świeże, smaczne, ładnie udekorowane i przystępne cenowo. Odbiór własny, patera jednorazowa, czyli bez kłopotu, bo nie trzeba oddawać. :)”
“Wszystko bardzo dobre ! Niezwykle miła obsługa :)”
“Jedzenie samo w sobie dobre, miałem mały zgrzyt z tym, że kebab XXL był mega mały, ale ziomek z obsługi mega do dogadania.”
“Tu znajdziesz mnóstwo produktów w dobrych cenach.”
“Miłe panie. Duży wybór pieczywa ciast gotowych kanapek. Polecam.”
“Stu procentach mogę polecić jedzonko przepyszne obsługa pełna profeska”
“A więc latqm troszke po europie i patrzacprzez pryzmat innych pizzeri tego typu wypada Bardzo dobrze pizza super zamówiłam klasyczna margaritte na miejscu.. Czas oczekiwania ok.. Ciasto wypieczone ser ciągnący się średnia półka...szyneczka ok.. jak najbardziej polecam.. jedyne co mozna sie doczepić to plastikowe sztućce które niestety w połowie się połamały..ale ogólnie super.. Jestem osobą Trans .. I nie widziałam jakiejś niechęci czy dyskryminacji więc tu na plus ..pozdrawiam zespół”
“Załadunek express 15min, po 20 minutach z papierami wyjazd z firmy. Polecam”
“super sklep wszystko co potrzebne pozdrawiam”
“Bardzo dobre lody sorbetowe, smaczny gofr z nutellą i bardzo smaczna lemoniada. Miła obsługa, polecam to miejsce.”
“Piekarnia jest super.wszystko świeże .Lody kasate wyśmienite. Polecam i pozdrawiam”
“Pyszne, świeże wyroby. Polecam. W okresie letnim sklep czynny od godz.8, niestety takiej informacji nie ma na Google.”
“Serdecznie polecam ten sklep! Piwo jest wieczniw schłodzone, A wykwintny smak nigdy nie mija.”