Tosmak - piekarnia i cukiernia
“Bardzo dobre pieczywo i przemiła obsługa polecam”
Znaleziono 12 wyników
“Bardzo dobre pieczywo i przemiła obsługa polecam”
“Nie wiem, co ludziom może nie smakować. Przyzwyczaili się do nadmuchanych produktów z markerów i przemysłowych piekarni. Zakupiłam chleb i słodkie dwukrotnie, niestety mam daleko i żałuję, ale jak tylko będę mogła, to przejeżdżając przez Bnin zrobię zapasy. Chleb jak za dawnych lat. Bułki pyszne, rogale, które jedliśmy w okolicy Św.Marcina najlepsze. Ceny... no cóż, byle nie wywindowały w kosmos, bo chcę nadal tam kupować.”
“Bardzo smaczne produkty. Będę wracać”
“Wszystko smaczne, świeże, i tak trzymać”
“Obsługują przesympatyczne panie. Bardzo duży wybór zarówno pieczywa, jak i wszelkiego rodzaju słodkości, a drożdżóweczki najsmaczniejsze jakie jadłem ... a wiem co mówię, bo mam już swoje lata”
“Obsługują przesympatyczne panie. Bardzo duży wybór zarówno pieczywa, jak i wszelkiego rodzaju słodkości, a drożdżóweczki najsmaczniejsze jakie jadłem ... a wiem co mówię, bo mam już swoje lata”
“"Z czystym sumieniem polecam Restaurację Ventus w Kórniku! To miejsce, w którym smaki bronią się same – dania są dopracowane, świeże i bardzo aromatyczne. Każdy kęs to czysta przyjemność dla podniebienia. Na szczególne wyróżnienie zasługuje również obsługa. Kelnerki są przemiłe, uśmiechnięte i niezwykle pomocne, co sprawia, że w restauracji panuje bardzo serdeczna i gościnna atmosfera. Idealne miejsce na pyszny obiad w świetnym towarzystwie. Na pewno tu wrócimy!"”
“Zawsze świeże i smaczne pieczywo, zrobione z dobrej jakości składników. Zawsze chętnie wracam, nie tylko po tradycyjne produkty ale też po nowości.”
“Bardzo dobre smaczne wyroby + miła pomocna obsługa”
“Fenomenalne wypieki prosto z serca❤️ Uwielbiam i polecam!!! A rogale to już nie wspomnę!!!”
“Ciasta przepyszne, rogale niebo w gębie a nasz synek „zakochany” w Pani blondyneczce która zawsze przemiło nas ugości! Pozdrawiamy i do szybkiego zobaczenia.”