GABINET OKULISTYCZNY, OPTYK, OPTOMETRYSTA, DOBÓR SOCZEWEK KONTAKTOWYCH - VISENS
“Profesjonalnie, bez naciągania klienta na koszty. Polecam”
Znaleziono 14 wyników
“Profesjonalnie, bez naciągania klienta na koszty. Polecam”
“Pełen profesjonalizm, bardzo miła obsługa, bardzo dostępne ceny. Polecam całym sercem”
“Polecam! Warto się wybrać z drugiego końca poznania do tego optyka. Widać, że znają się na fachu. Profesjonalne badania i podejście do klienta. Jestem bardzo zadowolony z okularów. Ciekawy wybór opraw i dobre ceny. 5/5 !”
“Polecam. Bardzo sprawnie i dokładnie wykonano badanie oraz dobrano oprawki. Pełen profesjonalizm i rzetelność.”
“Świetne miejsce! Dobierałam tutaj okulary i przepadłam - duży wybór, masa nietuzinkowych oprawek, których nie widuje się na co dzień. Dodatkowo miałam robioną analizę kolorystyczną, dzięki której wiem w jakich kolorach jest mi dobrze. Game changer przy wyborze oprawek i nie tylko ;) w salonie panuje super atmosfera, właścicielka ma świetną energię i dobrze doradza klientom. Polecam!”
“Super bardziej profesjonalna obsługa Pan był bardziej pomocny nie był nachalny na najdroższe oprawki bardzo miło sie czułam polecam”
“Jestem bardzo zadowolona zarówno z badania jak i z obsługi. Bardzo dobre miejsce z pracownikami, którzy znają się na swojej pracy. Od Pani Optometrystki otrzymałam rzetelną porcję wiedzy, dotyczącą wady mojego wzroku. Pani, która zajmuje się m.in. stylizacją wyszła na przeciw moim oczekiwaniom i z pewnością zna się na rzeczy. Weronika”
“Od momentu wejścia do salonu witaja miłe i uśmiechnięte Panie.Obsluga jest Świetna jak i atmosfera w salonie ,potrafią bardzo dobrze doradzić .Bardzo duży wybór oprawek.Polecam,kupiłam już trzy pary okularów w tym salonie i następne też tam zakupie.”
“Polecam super obsługa profesjonalne podejscie.”
“Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Na pewno wrócę do tego optyka.”
“Profesjonalne doradztwo, ekspresowy termin realizacji. Serdecznie polecam”
“Badanie wzroku na bardzo wysokim poziomie Pani Doktor dba o każdy szczegół . Pani w salonie miła i potrafi doradzić i odradzić jak bym mógł ocenić to bym nawet dał 10/10 salon ma bardzo duży wybór okularów polecam w 100%”
“W zeszłym tygodniu zakupiłem w tym salonie okulary korekcyjne. Bardzo spodobał się się duży wybór oprawek i miła, fachowa obsługa. Zdecydowałem się na tytanowe oprawki, ze względu na ich lekkość i wytrzymałość. Bardzo dziękuję i pozdrawiam Panie z salonu.”
“Bardzo kompetentna obsluga. Przystepne ceny. Polecam.”