Myjnia Samochodowa Plewiska Profesjonalna Bezdotykowa Samoobsługowa
“Moja ulubiona myjnia. Mocne plusy: >najwyższa jakość chemii w pianownicy i na myciu zasadniczym >bardzo tłusty i wysokiej jakości wosk na gorąco >właściciel dba o stan dysz i automatu - nie zdarzyło się żeby nie działał Drobne minusy: >odkurzacze często są zajechane i nie działają - ale po części to wina ludzi bo wciągają gruz, wodę i wszystko jak leci. >automat przyjmuje momenty od 1 zł ale płatność kartą jest od 4 zł. Jest to czasem irytujące jak coś się nie dopłuka i skończy się czas - wtedy jak nie ma się bilonu jest lipa. Tak czy inaczej korzystam w poznaniu z dwóch myjni - ta jest moim numer jeden.”