Wesoła Myjnia
“Polecam. Bardzo pomocni mimo zakończenia usługi. Pozdrawiam”
Znaleziono 6 wyników
“Polecam. Bardzo pomocni mimo zakończenia usługi. Pozdrawiam”
“Profesjonalna myjnia i fajna obsługa. Polecam!”
“Jak to myjnia można ogarnąć auto nie zawsze odkurzaczem bierz3 jak trzeba ale to chyba norma wszedzie”
“Dobre ciśnienie i dobra chemia . Czasem z kompresorem są problemy tzn.z końcówka węża .”
“Polecam! Korekta lakieru, powłoka na lakierze wykonane wzorowo. Oklejenie lamp i słupków perfekcyjnie. Gorąco polecam. Właściciel bardzo zaangażowany w to co robi i przede wszystkim ludzki gość. Samochód Skoda octavia.”