Banieczka - Bezdotykowa Myjnia Samochodowa 24H
“Dobre ciśnienie zmywa owady i inne brudy. Dobra jakość płynów”
Znaleziono 13 wyników
“Dobre ciśnienie zmywa owady i inne brudy. Dobra jakość płynów”
“Rewelacyjna myjnia! Sprzęt działa bez zarzutu, środki czyszczące są skuteczne, a ciśnienie wody idealne, żeby dokładnie domyć auto. Stanowiska są czyste i dobrze utrzymane, a instrukcje jasne i czytelne. Wszystko działa sprawnie, nie ma kolejek, a efekty mycia naprawdę świetne. Zdecydowanie najlepsza myjnia samoobsługowa w okolicy!”
“Właśnie byłem tam pierwszy raz i jestem bardzo zadowolony, samochód wypolerowany, super cena ,na pewno wrócę.”
“Bardzo duża wiedza, profesjonalne podejście do klienta, polecam”
“Usługa kompleksowego czyszczenia wnętrza samochodu wykonana bez najmniejszych zastrzeżeń. Szybko i solidnie! Będę korzystał w przyszłości. Super kontakt!”
“Pan Mikołaj podchodzi do swojej pracy z prawdziwą pasją. Wszystko odbywa się terminowo z indywidualnym podejściem do klienta. Widać, że to miejsce, gdzie jakość i satysfakcja klienta są na pierwszym miejscu. Z czystym sumieniem polecam każdemu, kto chce zadbać o swoje auto na najwyższym poziomie.”
“Od wielu lat korzystam z usług tej myjni ponieważ żadna maszyna nie zastąpi wielu lat doświadczenia i wiedzy jej pracowników. Stały zespół pracowników to rzadkość w tej branży. Ostatnio poprosiłem ich o przygotowanie auta do sprzedaży. Podali mi cenę usługi wg cennika, ale poprosili również o podstawienie auta na oględziny, gdyż może się okazać, że nie wszystko wymaga ich interwencji. Usługa wyszła taniej, a auto wygląda jakby opuszczało salon dealera. Doświadczenie, wiedza, uczciwość i profesjonalizm. Gorąco polecam.”
“Polecam z całego serduszka ❤️ Obsługa na najwyższym poziomie : miła , sympatyczna i bardzo pomocna ❤️ Naaajlepsze hot-dogi w mieście ❗️❗️❗️ Będę wracać często ❤️”
“Super obsługa. Szczególnie dziękuję Panu Adamowi za pomoc w napompowaniu opon☺️ Szczerze polecam tą stację☺️”
“Serdeczne podziękowania za udzieloną mi pomoc i tak szybką reakcję dla pana kierowcy który dziś tj. 27.11.2025 jechł o godz. 8.19 linią nr 1 na ul. Chełmońskiego.”
“Dobre ciśnienie, dobra myjka najdłużej czas chyba w Śremie”