Second Hand
“towar bardzo starannie ułożony, nie widziałem żadnych bardzo zniszczonych ubrań (przysłowiowych szmat) jestem zadowolony”
Znaleziono 3 wyników
“towar bardzo starannie ułożony, nie widziałem żadnych bardzo zniszczonych ubrań (przysłowiowych szmat) jestem zadowolony”
“Przestronny sklep, dobrze zaopatrzony i nie ma bałaganu. Często wybieram ten Reserved, mimo, że mam dosyć daleko, ze względu na komfort zakupów i wybór.”
“Często bywam w tym sklepie i nigdy nie miałam żadnych zastrzeżeń. Pracownicy zawsze mi pomagali znaleźć rzecz ze sklepu internetowego dokonać zwrotu, którego wcześniej nie robiłam. Kolejka do kasy owszem, zdarza się, ale przy tej ilości klientów i ilości zwrotów jest to nieuniknione. Czytając resztę komentarzy klientów naprawdę ręce mi opadają. Współczuję pracownikom, którzy muszą znosić takie komentarze na swój temat, a właścicielowi sklepu, który odpowiada na te komentarze naprawdę gratuluję anielskiej cierpliwości♥️”