Biedronka
“W sklepie panuje duży porządek. Alejki w większości przejezdne, pełen asortyment. Porządek na półkach. Brak kolejek do kasy, obsługa bardzo miła. Wszytko w jak najlepszym porządku. Aż chce się robić zakupy. Zrezygnowaliśmy z zakupów w Biedronce na osiedlu bajkowym na Ławicy, gdzie o komfortowych zakupach można zapomnieć.”