Restauracja La Mia
“Wszystko Bardzo, bardzo przepyszne. Jednakże należy zauważyć, że sałatka to niesamowity smakowy majstersztyk. Bardzo dawno nie trafiłam na taka paletę smaków w jednym daniu. Bardzo przepraszamy, że nie zostawiliśmy napiwku, ale nie mieliśmy gotówki,.”