Przychodnia Weterynaryjna Łapa, Natalia Majchrzak
“Z całego serca polecam doktora Marka. Uratował naszą Mię po zatruciu monsterą, która ma 11 lat. Była już jedną łapką za tęczowym mostem. Dokonał cudu. Dziękujemy za poświęcenie i duże serducho. Zawsze jasno Pan doktor mówił o etapach leczenia co możemy jeszcze zrobić i co może się stać. Nigdy z taką radością nasz pies nie wracał do weterynarza. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za uratowanie naszego pieska to dzięki Panu jest z nami.”