Manufaktura Kwiatów
“Super kwiatki, dziewczyna była przeszczęśliwa z bukieciku.”
Znaleziono 3 wyników
“Super kwiatki, dziewczyna była przeszczęśliwa z bukieciku.”
“Korzystaliśmy z usług Pani Joanny na ślub i wesele, a następnie na sesję poślubną. Usługa została wykonana fenomenalnie, dekoracje były przepiękne, dokładnie takie, a może nawet lepsze niż sobie wymarzyliśmy. Przez cały czas czuliśmy, że jesteśmy w dobrych rękach prawdziwej profesjonalistki, która kocha swoją pracę. Polecam z całego serca!”
“Bardzo dziękuję za wspaniały kosz kwiatów! Był przepiękny i starannie wykonany. Kolory i dobór kwiatów idealnie pasował, obdarowana osoba była zachwycona. Polecam panią Aldonkę wszystkim, którzy szukają wyjątkowych kompozycji kwiatowych.”