Berlin-kebab Pobiedziska
“moj ulubiony kebab i zawsze z checia wracam, obslugi drugiej takiej jak tu nie ma polecam!!”
Znaleziono 5 wyników
“moj ulubiony kebab i zawsze z checia wracam, obslugi drugiej takiej jak tu nie ma polecam!!”
“Najlepsza pizzeria, jaką kiedykolwiek miałam okazję odwiedzić! Obsługa jest niesamowicie miła i profesjonalna, a pizza, którą serwerują, to prawdziwe arcydzieło. Miejsce prowadzi niezwykły pizzaiolo, którego pasja i umiejętności widać w każdym kawałku. Ich włoska pizza to po prostu majstersztyk - chrupiące ciasto, idealnie wyważone składniki i autentyczny smak, który przenosi Cię prosto do serca Italii. Do tego genialny czosnkowy sos - aromatyczny, kremowy i po prostu pyszny! Doskonałe do maczania kawałków pizzy lub jako dodatek do innych dań. To miejsce to prawdziwa perełka dla miłośników włoskiej kuchni! Gorąco polecam każdemu, kto ceni sobie wyjątkowy smak, wysoką jakość i miezapomniane doznania kulinarne. Naprawde super pizzeria i super pizzaiolo!”
“Zamawiałem już kilkakrotnie jedzonko z tego lokalu, czy to pizze itd.. ale skrzydełka to petarda.. kfc jest słabe przy Was.. Jedynie sos czosnkowy słaby moim zdaniem do poprawy. Polecam ten lokal serdecznie. Będąc na łowisku Dobro Klasztorne zamawiam tylko od Was i polecam wszystkim karpiarzom :-)”
“Naprawdę spoko pizzunia, smaczna, przyjechała w wyznaczonym czasie. Fajny ziomek na telefonie przy zamawianiu bardzo zabawny :) Za pierwszym razem jak zamówiłam z chłopakiem krewetkową, to trochę nam miny zrzedły, ale to przez rybny zapach który jest naturalny, więc to raczej nasza wina niedopasowania do naszych kubków smakowych rodzaju pizzy XD.”
“Najlepsza pizza w Pobiedziskach. Zamowilismy z odbiorem, byla gotowa w 20 minut. Bardzo sie ciesze, ze znowu mamy w okolicy dobra pizze na dowoz. Ciasto jest lekkie i nie robi sie gumowate po paru minutach. Dodatki sa swieze. Zjedlismy odpowiednik Margarity oraz eksperymentalnie Papaja. Obie polecam.”