Przegląd katalogu
- 26 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 100% Z opiniami
- 46% Ze zdjęciami
Znaleziono 26 wyników
Przeglądaj dentysta w Śremie, Wielkopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 26 wyników w Śremie, Wielkopolskie. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 543 opinii i ocen.
“Byliśmy dziś z synem.Bardzo miły Pan doktor, profesjonalne podejście bez bólu i stresu wyrwany ząb Polecam”
“Świetny gabinet stomatologiczny! Od samego wejścia atmosfera jest bardzo serdeczna. Lekarze są niezwykle profesjonalni i dbają o komfort pacjenta.”
“Mały gabinet z ogromną wiedzą pani doktor Mary Wilskiej. Nie potrzeba wielkich salonów tylko empatii i odpowiedniego podejścia do pacjenta. Polecam.”
“Z całego serca polecam Panią doktor Idalię! Wizyty zawsze przebiegają w miłej, spokojnej atmosferze – bez stresu, a wszystko odbywa się na najwyższym poziomie. Pani doktor to wspaniała specjalistka – cierpliwa, empatyczna, wszystko dokładnie tłumaczy i poświęca pacjentowi tyle czasu, ile potrzeba. Nawet usunięcie ósemki przebiegło szybko, bezproblemowo i co najważniejsze, BEZ BÓLU. Razem z Panią Oliwią tworzą zgrany duet, który sprawia, że stres znika już przy wejściu do gabinetu. Profesjonalizm, serdeczność i podejście do pacjenta zasługują na najwyższą ocenę. Dziękuję i zdecydowanie polecam!”
“Wiele osób mówi, że nie polecają tego miejsca i nawet by do tego gabinetu nie oddali psa do wyczesania. Ja z moim psem byliśmy w tym gabinecie pierwszy raz (na zaczipowaniu). Wybrałem panią dr. Sandrę Tarasiewicz i nie żałuję. Pełen profesjonalizm, fajne, spokojne podejście do psa. Nie rozumiem niektórych negatywnych opinii. Ja na ten moment nie mam żadnych negatywnych uwag.”
“Od szeregu lat korzystam z usług gabinetu. Doceniam niezwykły profesjonalizm pana doktora oraz zaangażowanie całego personelu. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Pięć gwiazdek to zdecydowanie za mało.”
“Tez jestem zadowolony z Pana dr zawsze pomoże.”
“W tej klinice znajdziecie najlepszego specjalistę od ekstrakcji ósemek ❤️ Ja podczas swojej wizyty byłam tak zrelaksowana, że wręcz oczami wyobraźni spokojnie mogłam przebywać gdzieś na cieplutkiej plaży . Spokojnie i przyjemnie, a co najważniejsze bez bólu! ❤️”
“Bardzo polecam Pana Marcina! Przyjął mnie na cito w kryzysowej sytuacji ortodontycznej. Wizyta przebiegła sprawnie i w miłej atmosferze.”
“Bardzo sympatyczna i pomocna Pani Doktor. Polecam”
“Pierwszy stomatolog , który leczy mi zęby bez znieczulenia. Kokretna i rzeczowa Pani Doktor, krótkie terminy oczekiwania, perfekcyjne podejście do pacjenta :) Polecam z czystym suminiem!”
“Super stomatolog ,dzięki tej wizycie przestałam mieć duży dystans do dentysty,Polecam.”
“Polecam Panią doktor. Byłam z córką - wszystko zostało mi wytłumaczone. Miła konkretna rozmowa. Dla mnie wszystko jasne. Pozdrawiam.”
“Profesjonalizm w każdym calu. Zawsze można liczyć na fachową pomoc. Opieka na "6".”
“Pan doktor jest bardzo rzetelną i konkretną osobą,szczegółowo odpowiada na pytania.Leczenie aparatem ortodontycznym przebiegło sprawnie według planu.Nigdy nie było większych problemów z ustaleniem terminu ani z długim czekaniem na wizytę w poczekalni.Mogę polecić:)”
“Polecam wszystkim,bardzo miłe i profesjonalne podejście do pacjenta.”
“Bardzo ciepłe i sympatyczne miejsce a Panie w gabinecie cudowne . Mały pacjent zadowolony i co najważniejsze chętnie i bez strachu tam wróci:) Dziękuję”
“polecam! miła atmosfera i dobra robota ;)”
“Bardzo profesjonalna klinika stomatologiczna. W moim przypadku było to chirurgiczne usunięcie ósemki, która byla bardzo ciężko dostępna i źle ułożona. Przed zabiegiem wszystko wytłumaczone krok po kroku jak będzie przebiegał zabieg. Co najważniejsze to „po pierwsze nie szkodzić” ponieważ dobro i bezpieczenstwo pacjenta są na pierwszym miejscu. Nie moge pominąć nowoczesności i innowacyjności kliniki. Wszystko wykonywane pod mikroskopem! Poza tym opieka i troska całego personelu bezcenna! Polecam”
“Atmosfera super i pełen profesjonalizm u Pana doktora”
“Bardzo miła i sympatyczna Pani doktor usuwanie zęba w tym gabinecie jest bezbolesne polecam wszystkim”
“Dziękujemy z żoną za 20 lat opieki stomatologicznej. Zawsze profesjonalnie w niestresującej atmosferze.”