Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Szamotułach
“Wróciłam właśnie z trzydniowego pobytu na oddziale chirurgicznym po usunięciu żyły odpiszczelowej. Przez cały pobyt czułam się dobrze zaopiekowana przez życzliwe pielęgniarki. Zespół anestezjologiczny na sali operacyjnej również był bardzo wspierający. Na osobne słowa uznania zasługuje doktor Anna Kubicka, która przeprowadziła operację. Podeszła do mojemu problemu nie tylko poprzez aspekt zdrowotny, ale również estetyczny. Warto wspomnieć też o tym, że doktor Kubicka jest bardzo ciepłą i miłą osobą. Uważam, że renoma szpitala na przestrzeni lat bardzo się poprawiła. Dwa lata temu wybrałam szpital w Szamotułach do porodu i o tym pobycie również mogę się wypowiadać w kontekście samych pozytywów. Pozdrawiam, Natalia”